Головна / Святкові події / В Сокалі відбулось свято для дітей з інвалідністю

В Сокалі відбулось свято для дітей з інвалідністю

18 грудня у ресторані «Володар» у м. Сокаль відбулось свято для дітей з інвалідністю, членів Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю. Хлопці та дівчата з особливими потребами із творчого колективу «Вишиванка», разом із музичним керівником Наталією Криштальською, підготували святкову виставу і вперше презентували танець «Вальс» під керівництвом хореографа Мар’яни Блащук. Після виступів, Святий Миколай зайшов у залу і очі дітей засяяли. Діти по черзі підходити до Миколая, розповідали вірші, співали пісні і навіть гладили та сідали на коліна Миколаю. За свою сміливість і таланти усі діти отримали подаруночки. Марія Пікунова провела для дітей цікаві естафети і конкурси, а волонтер Корпусу Миру США Саванна Беррі підготувала пізнавальну вікторину про американські традиції святкування Різдва і казкових героїв. Діти і їхні батьки проявили неочікувану активність і знання, за що отримали ще подарунків від магазину «АБЦ».

Діти смакували піци від піцерій «Фігаро» і «Каліфорнія» і смаколики від власника ресторану «Володар» Ігоря Плечіня. Особливу подяку хочеться висловити директору ДП «Датський текстиль» Йоргену Седерхолму, який щороку підтримує дітей з особливими потребами подарунками, замовляє вироби, які виготовляють молодь з інвалідністю на гуртках в асоціації і допомагає в діяльність творчого колективу «Вишиванка». Та це підприємство підтримує не тільки хороші ініціативи нашої організації, а й багатьох інших шкіл, дитячих садків та організацій, а ще працевлаштовують тисячі людей. Тому, зараз важко уявити розвиток нашого району без «Датського текстилю», за що ми їм щиро вдячні.

Також хочеться зазначити, що нашу діяльність для розвитку можливостей людей з інвалідністю активно підтримує Сокальська районна рада та Сокальська районна державна адміністрація. До свята Миколая ще долучилися приватні підприємці Олександр Барвінко, Андрій Бабух (магазин «АБЦ») і Марія Шамборовська (ТзОВ «Ніка»). Це велике щастя – мати таких друзів, соціально-свідомих підприємців та активну владу, з якими проводити такі заходи є не працею, а задоволенням.

Оксана Кононова

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!