Головна / Святкові події / В Сокалі відбувся благодійний Весняний бал учнівського самоврядування.

В Сокалі відбувся благодійний Весняний бал учнівського самоврядування.

У дискоклубі "Вікторія" відбувся благодійний Весняний бал учнівського самоврядування. Цей доброчинний захід провели завдяки підтримці начальника відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Романа Монастирського та  з ініціативи  Регіонального учнівського парламенту Сокальського району. Великих зусиль до проведення балу доклали Галина Матвіїв, методист відділу освіти, Оксана Базилевич, методист БДЮТ, Марія Поліщук, директор БДЮТ та Богдана Гумен, голова учнівського парламенту.

Метою Весняного благодійного балу була активізація діяльності лідерів учнівського самоврядування, виховання учнівської молоді на ідеях доброчинності, взаєморозуміння, усвідомлення школярами власної відповідальності за своє майбутнє та майбутнє своєї держави.

На початку балу ведучі представили гостей, які завітали на свято, а це: Марія Христинич, керівник апарату райдержадміністрації, Вадим Кондратюк, заступник міського голови, Євген Матвіїв та Марія Поліщук, депутати районної ради. З вітальним словом до учасників, гостей балу звернулася Марія Христинич, яка зазначила, що іде весна і юнь, молодь мусить продемонструвати свої таланти на весняному балу. Вадим Кондратюк побажав усім завжди залишатися молодими, красивими та успішними.

Учасниками Весняного благодійного балу були лідери учнівського самоврядування старшого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів Сокальського району.

В святково прибраному залі дискоклубу "Вікторія" очі учасників балу, організаторів та гостей світилися щастям. Молоді, вродливі, щасливі школярі хвилювалися перед виходом на сцену, адже кожен танець чи пісня були особливими.

Розпочався виступ танцем учасників зразкового ансамблю "Престиж" Будинку учнівської та юнацької творчості. Солісти Іванна Полюшинська, Софія Дмитрів, Марта Кравець, Ірина Каспрук, Назар Михальчук, Ірина Крук, Катерина Косецька полонили серця глядачів запальними піснями.  Учні Жвирківської школи танцювали поліську польку, а ансамбль "Акварель" показав танцювальну композицію "Маски". Оплески ще довго не вщухали в залі після виступу брейкколективу. Глядачі також переглянули казку про королівську родину, в якій побачили, що любов саможертовна, вона здатна перемогти будьяку біду і може відкрити нам свободу до життя. Цікавими були розповіді ведучих про історію вальсу, бальний етикет.

Після кожного номера музичний колектив у складі Андрія та Богдана Гудків, Юрія Станкевича майстерно виконував відомі українські композиції, під час яких учасники свята, глядачі та гості кружляли у Віденському вальсі, повільному танці, вальсі знайомств. Дівчата запрошували своїх кавалерів на білий танець.

Чудові мелодії вальсу наповнювали зал, в неповторному ритмі танцю кружляли всі присутні. Дівчата у вишуканих вечірніх, бальних платтях, з надзвичайно красивими зачісками, юнаки у елегантних костюмах раз у раз викликали овації в залі. Пари граціозно рухалися в танці.

В рамках Весняного балу організатори провели благодійний аукціон, під час якого реалізовували лоти  вироби ручної роботи сокальських майстрів та гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості, які стали меценатами свята. Усі кошти, які зібрали під час балу, лідери учнівського парламенту спрямують на придбання Великодніх подарунків для дітей Сокальщини з особливими потребами.

До цього чудового дійства долучилися меценати: Михайло Пограничний (дискоклуб "Вікторія"), Марія Шамборовська (ПП "Ніка").

Весняний благодійний бал танцю та музики вдався на славу. Учасники, організатори і усі присутні залишилися задоволеними як від концерту, так і від того, що долучилися до доброї справи.

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!