Святкові події

В Сокалі відбувся І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва під назвою “Олімпійське лелеченя”

Всім відомо, що будь-які спортивні заходи спонукають учнів до занять фізичною культурою, пропагують здоровий спосіб життя, поширюють ідеї олімпізму, розвивають олімпійський рух в Україні. З такою метою 15 вересня на території Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5 відбувся І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва під назвою "Олімпійське лелеченя". Організатором свята став вчитель фізичної культури Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5 Сергій Гето, а також йому допомагали класні керівники О. Куйовда, О. Кордонська, вчителі хореографії та англійської мови Р. Шевченко та І. Лисяк. У школу завітали методист фізичної культури відділу освіти РДА Євген Борнак, начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк, вчителі фізичної культури Сокальського округу та батьки. Завданням спортивного заходу було формування свідомості учнів щодо користі та необхідності занять фізичної культури та спорту, бажання розвивати та удосконалювати свої здібності.

У змаганнях взяли участь команди учнів 5 класу "Ну, постривай!" та 6 класу "Посмішка" Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5, а також команди Сокальського НВКліцею №2. Обов’язковими умовами для кожної з них було виготовлення емблем та наявність девізу. Перед початком змагань внесли Олімпійський та Державний прапори, запалили Олімпійський вогонь. Також на святі була присутня богиня справедливості Феміда.

В перервах між дванадцятьма комбінованими естафетами – запальними танцями розважав глядачів шкільний хореографічний ансамбль "Акварель" (керівник  вчитель хореографії Романа Шевченко).

Між командами учнів 5их класів двох шкіл І місце посіла команда "Ну, постривай!", а серед учнів 6их класів перемогли "Браві козаки" Сокальського НВКліцей №2. Учасники змагань нагороджені грамотами та призами.

Тепер ми з нетерпінням чекатимемо наступних три етапи Всеукраїнського заходу під назвою "Олімпійське лелеченя", що відбудуться у 20112012 навчальному році.

Іванна ШЕВЧУК, педагог-організатор   Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.          

Голос Сокальщини на GoogleNews