Головна / Святкові події / В Сокальській школі традиційно відсвяткували 70-річчя створення УПА

В Сокальській школі традиційно відсвяткували 70-річчя створення УПА

 У Сокальському НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей", уже традиційно, пройшов тиждень історії, а також урочистості з нагоди 70-річчя створення УПА.

 
 Вчителі історії Л. Лазорко, І. Походенко підготували інформхвилинку "УПА  слід в історії", радіожурнал "Видатні особи УПА", провели конкурс комп’ютерних презентацій "Одні з багатьох", "Степан Бандера", "Роман Шухевич", історичну вікторину "Знавці історії".
 
 У ці святкові дні відбулося засідання окружного методичного об’єднання класних керівників Сокальського округу на тему: "Національнопатріотичне виховання в школі". У гості до нас завітали класні керівники з багатьох шкіл. Для них підготували захід на тему: "Коли ви вмирали, вам сурми не грали…" заступник директора з виховної роботи Г. Мигасюк, класний керівник 7-А кл. З. Баландюк, класний керівник 6-А кл. Л. Лазорко, класний керівник 6-Б класу І. Походенко, музичний керівник А. Базарко. Активними учасниками дійства стали пластуни нашої школи, учні 11-х класіів, члени вокального гуртка. Поряд з інформацією про народження і діяльність УПА, видатних історичних постатей УПА, вражали ліричні відступи у виконанні пластунів (звучала патріотична, філософська поезія, ліричні звернення до Бандери і Шухевича). Не залишила байдужими глядачів сценка "Одні з багатьох" (про розставання молодят після весілля). Проникали в саме серце слова Долі у виконанні Галини Дасюк, нареченого (Владислав Борис), нареченої (Альбіна Погранична). Юні вокалісти разом з пластунами задушевно виконували пісні "Нас весна не там зустріла", Стрілецький вальс", "Ой, у лісі на полянці", від яких наверталися сльози на очі. А "Кленова балада" у виконанні М. Данилова і З. Оліфір просто перехоплювала подих. 
 
 Під час усього дійства на екрані демонстрували відеофільм про УПА і її героїв. Це були кращі роботи учнівпереможців конкурсу шкільних проектів.
 
 Дуже приємно, що у гості до наших школярів завітав Мирослав Бабський, член Сокальської станиці Всеукраїнського братства вояків ОУН-УПА, який дуже уважно слідкував за дійством, а потім подякував дітям за щирий виступ та поділився спогадами.
 
 Надихало те, що діти складали найщирішу подяку усім повстанцям за безхмарне небо, за незалежну Україну. Бо упівці є прикладом героїзму, патріотизму, мужності, терпимості, взірцем для молодого покоління. 
 
 Такі заходи дуже важливі і потрібні в школах, особливо у теперішній час нігілізму, жорстокості, політичного "бардаку". Ми повинні пам’ятати усіх героїв, які віддали своє життя за незалежну Україну.
 
   Наталія ІЛЬНИЦЬКА,член гуртка "Юний журналіст" Сокальського НВК "ЗШ I-ІІІ ст. №2-ліцей”. 
 
 
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!