Святкові події

В Сокальському районному Народному домі привітали рятівників із професійним святом

17 вересня в Сокальському районному Народному домі пройшла урочиста академія з нагоди відзначення Дня рятівника. Привітати людей такої героїчної професії прийшли запрошені гості: заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська, міський голова Сокаль Вадим Кондратюк, митрофорний протоієрей, отець Ярослав Кащук та голова ради ветеранів Анатолій Крупник.

Урочистості розпочались із короткої презентації про роботу Сокальського районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області. Також громада хвилиною мовчання вшанувала рятувальників і пожежників, які вже відійшли у вічність.

Під час святкової академії з вуст запрошених гостей звучало багато теплих слів та побажань на адресу людей цих мужніх професій. Зокрема, благословив присутніх священник Ярослав Кащук. Начальник Сокальського районного сектору Юрій Тузяк подякував усім працівникам за щоденне виконання поставлених завдань, за проявлені сумління та старанність, направлені на служіння українському народові.

Василь Бойко, від імені громади Сокальського району, депутатів та голови райради, подякував за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку: «Люди героїчної професії – так кажуть про тих, чия службова діяльність безпосередньо пов’язана з щоденним ризиком. Це військові, пожежники… У цей список можна сміливо додати рятувальників Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій.  Вони щохвилини, по всій країні, в містах і селах допомагають своїм співгромадянам. Те, що для звичайних людей є подвигом, для рятувальників – просто робота.  Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний,  що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі».

В ході урочистої академії представники влади району вручили грамоти найкращим працівникам Сокальського районного сектору Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області. Художні колективи підготували рятівникам у дарунок музичні привітання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.