Святкові події

В Сокальському районному Народному домі відбувся мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули»

19 січня в Сокальському районному Народному домі пройшов мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули – 2020». Його  учасники подарували глядачам цікаве і барвисте новорічно-різдвяне свято, справжньою окрасою якого стало  велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів Сокальщини.

Концерт розпочався із благословення від священнослужителів: митрофорних  протоієреїв о. Ярослава Кащука, о. Володимира Жарського та адміністратора храму Архистратига Михаїла Романа Синицького. Останній також привітав присутніх із великими святами Богоявлення та Водохреща, подякував організаторам свята, за надану можливість  ще раз поринути думкою в ту різдвяну ніч, коли народився наш Спаситель.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько відзначив  важливість проведення В Сокальському районному Народному домі пройшов мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули»таких концертів, завдяки яким ми зберігаємо наші традиції, мову та віру і відтворюємо себе, як націю. Він теж подякував організаторам фестивалю, його учасникам, а також вчителям та батькам за виховання дітей у дусі любові та поваги до рідного краю, до українських цінностей.

Загалом у концерті  брали участь освітні та дошкільні установи Сокальського району, які стали переможцями відбіркових турів. Усі колективи отримали нагороди. Організатором мистецького свята виступив відділ освіти Сокальської райдержадміністрації спільно з методичним кабінетом та «Центром з обслуговування закладів освіти».

В Сокальському районному Народному домі пройшов мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули»  В Сокальському районному Народному домі пройшов мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули» В Сокальському районному Народному домі пройшов мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули»

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.