Святкові події

У Сокальському районному народному домі відбулося святкове театралізоване дійство до дня Святого Миколая

Захід відкрив і поблагословив діточок священик з катедрального собору святих апостолів Петра і Павла отець Андрій Дутчак, зазначивши, що постать святого Миколая є велична, "він робив людям добро, і старається кожного з нас навчити бути добрим, люблячим, милосердним… Однак любов і милосердя маємо проявляти не тільки в цей день, а постійно. І маємо старатися бути джерелом доброти і любові для наших ближніх, для дітей, для наших батьків і родини, співвітчизників, і навіть до тих людей, які роблять нам зло. Така суть християнської любові  любити всіх". 

А далі хлопчики та дівчатка стали свідками театралізованого дійства, яке підготували гуртківці Народного дому… Тут були і ангели, і сніжинки, і Снігова королева, і чортенятко з дияволятком… Та ангели перемогли всю нечисть. Обдаровані хлопчики та дівчатка читали вірші та виконували пісні про Святого Миколая, зиму, Україну. На сцені діти писали листи до Святого Миколая, у яких просили не тільки подарунків для себе, але й миру та спокою в Україні. Разом вони змовили молитву до Святого Миколая та просили миру для України. Додали настрою й танці, які виконали юні танцюристи з танцювальних колективів районного Народного дому. Маленькі глядачі оплесками обдарували талановитих акторів, танцюристів і вокалістів.

Кульмінацією святкового дійства став вихід МиколаяЧудотворця! Святий звернувся до дітей та батьків з привітанням та розпитував Ангелів чи у цьому році діти були слухняними та чемними, вчилися добре у школі, молилися, шанували старших, рідну мову, українське рідне слово… Переконавшись у тому,  що впродовж року малеча була слухняною, Святий Миколай дозволив своїм помічникам  працівникам районного Народного дому, вручити дітям подарунки  медові "Миколайчики" та тістечка "БімБом". 

 Їх отримала кожна дитина, присутня в залі. Сокальським хлопчикам та дівчаткам такі солодкі подарунки зробили народний депутат Олег Мусій та приватний підприємець Марія Шамборовська. 

Діти відчували себе щасливими. Вони фотографувалися з Святим Миколаєм. У залі панувала особлива атмосфера милосердя і Божої благодаті. Вона огорнула душу кожної людини з добрим серцем. Одна з глядачок  Наталія Пенцак, яка привела сюди дітей, сказала, що такі заходи приносять дітям радість, дарують позитивні емоції і спогади на все життя. А Тетяна Ковальчук додала: "Думаю, що такі свята дуже потрібні, бо учасниками дійства є діти, які показують свої таланти. Вони співають, грають різні ролі. Їхніми глядачами також є маленькі діти. Вони вірять у щось чисте, святе та добре. І ця казка про Святого Миколая, яку вони побачили на сцені, вкарбується у їхній пам'яті. Вони чекають дива і наступного ранку знаходять під подушкою подарунок. Це навчає їх вірити в добро та любов". 

Святий Миколай живе в душі кожного з нас. І кожен з нас може бути його помічником. 

Любов ПУЗИЧ. 

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.