Головна / Святкові події / У Спасові і Перев’ятичах Миколай був щедрим

У Спасові і Перев’ятичах Миколай був щедрим

 У церквах сіл Спасів і Перв'ятичі священики УГКЦ і УПЦ КП о. А. Палюх і о. В. Михайлишин відправили вечірню молитву в переддень Святого Миколая. Потім відбулося театралізоване дійство для дітей, де роздавали подарунки. Меценатами були батьки дітей зі Спасова і перв'ятицька церковна громада. 

Одиноких малозабезпечених громадян похилого віку, дітей-сиріт, багатодітних родин, інвалідів першої групи у переддень Святого Миколая вітали і роздавали подарунки працівники Перв`ятицької сільської ради, народних домів та бібліотек. Працівники культури організували театралізоване дійство. Добрі Ангели – помічники Святого Миколая на санчатах розвезли подарунки по наших домівках: сметану, цукор, крупу, солодощі. Звичайно, найбільший кошик дістався дітямсиротам, багатодітним родинам.

Але не так важливо, що було у пакунку: гречка чи макарони, рис чи пластівці. Важливо те, що в наш час ще не перевелися добрі люди, які подібно Св. Миколаю дбають про малозабезпечені верстви населення. Це сільські господарі, підприємці, фермери: Тетяна Климчук, Тарас Віра, Тарас Куцин, Максим Івлєв, Ігор Палига, Надія і Богдан Грабові, Катерина і Михайло Семенчуки, Юрій Микитюк, а також керівники підприємств ДП "Борокський спиртовий завод", СП "Скомекс", ТзОВ "Перв'ятичі-Агроком". 

Щира подяка усім меценатам за доброту, жертовність і милосердя. 

Євгенія ГАВРИЛЮК, жителька села Спасів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!