Святкові події

У Тартакові нещодавно відбувся молодіжний фестиваль

Розпочалося святкування з Святкової Літургії в храмі. Згодом на стадіоні зібралось чимало людей, які небайдужі до футболу. Цього дня місцеві копуни змагались із командою «Легенда» з села Сілець. Гра була цікавою і досить напруженою, на жаль, для тартаківських футболістів вона завершилася поразкою.

Для дітей, які оздоровлювалися в пришкільному літньому таборі, провели музичнорозважальну програму. Школярі співали, відгадували загадки, веселилися. Після цього на сцену в парку вийшли гості, які завітали на фестиваль – гурт народної пісні та музики «Заспів» (керівник концертмейстер Роман Козярський). Тартаківці та глядачі з сусідніх сіл гаряче їм аплодували після кожного виступу.

Сільський голова Степан Орловський та директор Народного дому Стефанія Масиник привітали молодь села, подякували гостям із Сокаля за те, що завітали на свято і звеселили односельчан гарними українськими піснями. Увечері в парку відбулося масове гуляння. Володимир Михайлюк і Степан Божак вигравали українські мелодії, співали пісні, а молодь села до ранку веселилася, танцювала. Свято в Тартакові вдалося на славу.

Ольга АНДРУЩАК, секретар сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.