Святкові події

У водогосподарників Сокальського району професійне свято

Професійне свято – це нагода не тільки підсумувати зроблене і накреслити плани на майбутнє. Це ще й привід згадати свою історію, яка у водогосподарників Сокальського району дуже багата.

Більш, як за 35 років діяльності управління відбулося його становлення, були як виробничі досягнення, так і окремі невдачі, але колектив завжди знав, що його праця потрібна людям і державі. Робота управління нині спрямована на реалізацію державної політики в галузі водного господарства  експлуатацію міжгосподарських осушувальних систем, утримання їх у робочому стані, виконання ремонтнодоглядових робіт, управління і контролю за використанням і охороною вод та відтворенням водних ресурсів.

Управління тісно співпрацює з місцевими органами самоврядування та органами виконавчої влади з питань, пов'язаних з дотриманням вимог водного законодавства на землях водного фонду та меліорованих землях Сокальського району, захисту населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод. Управління є виконавцем районної програми "Захист сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення". Пріоритетним напрямком роботи Сокальського управління водного господарства є позабюджетна діяльність. Значна частина зароблених коштів спрямовується на утримання основних меліоративних фондів та на покриття дефіциту бюджетного фінансування. Наявність власних коштів дає можливість покращувати естетичний вигляд водогосподарських об'єктів і виробничої бази, а також умови праці та виробничого побуту. Проводимо комплекс ремонтноексплуатаційних робіт для забезпечення стабільної роботи державної осушувальної мережі.

Працівники управління постійно ведуть догляд за водними об'єктами, захисними дамбами, гідротехнічними спорудами, які знаходяться на нашому балансі. І ще одне важливе питання, яке вимагає постійної уваги нашого управління  це відновлення природних джерел. Так, уже впорядковано десять водних джерел. Управління постійно проводить обстеження водних об'єктів та прибережних захисних смуг щодо дотримання вимог водного законодавства.

Значна увага надається і роботі з громадськістю, особливо з молоддю, щодо виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів. Колектив управління бере активну участь в природоохоронних акціях, зокрема, "День довкілля", "День води", "Дерева Миру", "Зробимо Україну чистою", "До чистих джерел" та ін.

Необхідність та важливість нашої копіткої, цілеспрямованої роботи доводимо щоденними справами, напруженою працею кожного члена колективу, в якому 124 кваліфікованих фахівців, у тому числі 34 працівники інженернотехнічного персоналу, 90 робітників різних професій. Нині в управлінні 30 працівників віком до 35 років.

Неоціненне значення для виховання молодих спеціалістів має приклад старшого покоління, тих, хто завдяки високому професіоналізму, примножував значні досягнення рідного колективу. Ці люди  наша історія, їх думки, надії живуть серед нас. Особлива подяка за роботу нашим ветеранам, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Це Б. В. Фітковський, І. П. Климчук, Б. Р. Джугало, Л. Г. Гурін, М. В. Трачук.

У переддень професійного свята варто відзначити таких працівників, які внесли вагомий внесок у здобутки управління трактористимашиністи управління А. І. Форись, П. М. Фарисей, І. А. Мединський, Б. М. Матвіїв, водії Р. С. Саганський, В. І. Климчук, В. В. Гарасимчук, працівники ремонтномеханічної майстерні А. В. Кальмук, В. А. Микульський, В. В. Ізотов, оглядачі ГТО •Б. М. Гаврилів, М. М. Васютяк, Ю. О. Кожушко, А. А. Зінечко, І. М. Гнатів, М. Б. Юрочко та багато інших.

Василь НОВОСАД,
начальник Сокальського управління водного господарства.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.