Головна / Святкові події / Великомостівський кіноло­гіч­ний навчальний центр відзначив 68 річницю від дня заснування

Великомостівський кіноло­гіч­ний навчальний центр відзначив 68 річницю від дня заснування

Нещодавно Великомостівський кіноло­гіч­ний навчальний центр відзначив подвійне свято – 68 річницю від дня заснування та День прикордонника. На урочистості прибули військовослужбовці, їх дружини, ветерани прикордонної служби, гості.

Впродовж 68 років навчальний Кіноло­гічний центр успішно виконує завдання з дресирування службових собак для органів охорони державного кордону. Нині Велико­мостівський КНЦ є єдиним в Україні провід­ним спеціалізованим навчальним закладом з підготовки кваліфікованих кінологічних кадрів і дресирування собак. Військово­службовці і працівники Кінологічного навчального центру сьогодні продовжують кращі традиції минулих поколінь, наполег­ливо вдосконалюють свою методичну майстерність з прикордонних та кіноло­гічних навчальних дисциплін, готують висококвалі­фікованих спеціалістів.

З вітальними словами виступив коман­дир військової частини 2418 полковник Валерій Мошора: "Як для кожної людини її день народження – це свято, так і для мене день створення нашої частини – найбільше з усіх військових свят. Наша частина пройшла нелегкий історичний шлях, пережили чимало – від створення 6 міжокружної школи сержантського складу в далекому сорок п'ятому – до Кінологічного навчального центру. Нам вдалось багато досягти за останній рік, намагаємось створити центр за європейськими стан­дартами як з питань підготовки персоналу, так і щодо забезпечення гідних умов прожи­вання, покращення навчально-матеріальної бази. Разом з тим діяльність Кінологічного навчального центру була б неможливою без щоденної уваги та турботи з боку керівництва Державної прикордонної служби та Західного регіонального управ­ління, а також без підтримки місцевих органів влади. Наші починання підтримують Львівська обласна, Сокальська, Жовківська, Кам'янка-Бузька, Миколаївська райдерж­адміністрації, які надають велику допомогу в розбудові центру. Нині вітаю усіх при­кордонників, їх сім'ї, ветеранів з профе­сійним святом. Нехай міцне здоров'я, родинне тепло і щастя завжди будуть з вами".

Радник голови Львівської облдержадмі­ністрації Василь Бахмацький від імені голови Львівської ОДА привітав команду­вання та особовий склад центру з Днем частини та професійним святом і вручив грамоти та годинник кращим працівникам.

Від Сокальської РДА за взірцеве виконання службових обов'язків, підготовку висококваліфікованих молодших спеціа­лістів для органів охорони державного кордону Державної прикордонної служби України та з нагоди професійного свята грамотами нагородили полковника Валерія Мошору, старшого прапорщика Івана Волинця, лейтенанта Івана Миляника, майора Андрія Нікітюка, майора Віталія Маковецького та Андрія Воєдила. Грамоти вручив головний спеціаліст сектора взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і протидії корупції РДА Воло­димир Сенів.

Далі слово мали представники Західно­го регіонального управління Державної прикордонної служби, Жовківської райдерж­адміністрації, міський голова міста Великі Мости Ярослав Ройко, ветерани військової служби, священики о. Володимир, о. Дми­тро, о. Роман, начальник Сокальського РВ ГУМВС Володимир Спічак, начальник Сокальської виправної колонії №47 Ігор Макара, військовий комісар Микола Лисак та інші.

Чимало прикордонників з нагоди про­фе­сійного свята нагороджені грамотами, преміями. Від гостей Великомостівський кінологічний навчальний центр отримав чима­ло подарунків, але, мабуть, найцінні­шим подарунком виявилося маленьке цуценя, яке, сподіваються, згодом буде охороняти Державний кордон України.

Також відбулися змагання "Юні друзі прикордонників" серед учнів Бутинської, Двірцівської, Великомостівської та Рекли­нецької шкіл. У конкурсах діти показували свою вправність та вміння у військово-прикладній естафеті, змагалися, хто краще знає історію України, розбирали навчальні автомати. Усі команди-учасниці змагань нагороджені грамотами та подарунками.

Згодом прикордонники демонстрували свої вміння у рукопашному бою, усі глядачі були в захопленні від побаченого. Вокаль­но-інструментальний ансамбль прикор­донників "Рубіж" майстерно виконав кілька композицій. На завершення свята гості відвідали виставку, на якій були пред­ставлені зброя, спецзасоби, екіпіровка, військова техніка.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!