Головна / Святкові події / Весело і радісно святкували равщинці

Весело і радісно святкували равщинці

Цікаве свято відбулось у Народному домі с. Равщина. Відпочити, розважитись, набратись сил та енергії сюди, крім равщинців, прибули й жителі навколишніх сіл. І вони не прогадали: концертна програма була насичена і яскрава. Пісні переплітались з гуморесками, жартівливими сценками і танцями. Їх присвячували трудівникам села, довгожителям, батькам, молоді…

Коли народжується людина  багатіє село. Сувеніри  іграшкові автомобілі  одержали батьки наймолодших равщинців  Олі Бондар та Богдана Чіпка. І побажання: коли виростуть, щоб їздили на таких авто. Побажання ніжної, як скрипка, дзвінкої, як кришталь, чистої, як сльоза, любові отримали Олена Тимощук з нареченим та Андрій Старощук з нареченою.

 Отак живе наше село  таке велике і таке маленьке, бо нараховується в ньому лише півсотні дворів. Велике, бо живуть в ньому прекрасні люди. Сьогодні згадаємо всіх, для них пролунають чудові пісні і поезії, підкреслили ведучі свята Олександра Мисак, Марія Корчак та Ольга Голуб.

 І справді, не було ні однієї родини, яку б не згадали, адже саме люди є окрасою села. Линули пісні  для довгожителів села, багатодітних сімей, кращих трударів… Не забули згадати і тих, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення: Івана Динюка, Андрія Сенейка, Дмитра Боба, Теодора Яроша. Глядачі обдаровували учасників художньої самодіяльності теплими оплесками. До душі припали їм пісні у виконанні Анастасії та Станіслава Козловських. Цей родинний дует вже не вперше заворожує слухачів своїм прекрасним співом. І не тільки в рідному, а й в навколишніх селах. Це талановиті і працелюбні діти. Гарно танцювали Марія Корчак, Ольга Голуб, Володимир Ярош, Юлія Голдонська, Оксана Сенейко, Василь Старошкевич. Дякувати Богу, що в селі є такі таланти. Глядачам сподобались також виступи наших сусідів  учасників художньої самодіяльності сіл Свитазів та Суховоля. Їм вони також аплодували, не шкодуючи долонь.

Зі святом равщинців привітав отець Ярослав Збитковський, побажав усім злагоди і многих літ щасливого життя.

А яке свято без козацьких забав? Тож юнаки показали свою спритність, міць, винахідливість. Найсильнішим козаком визнали Володимира Яроша, найбільше  36 разів  відтиснувся 55річний Богдан Сташкевич.

Організатором і спонсором свята став завідувач Народного дому Володимир Мисак. Разом з членами своєї сім’ї він відремонтував фасад нашого культосвітнього закладу. І ця колись аварійна будівля тепер радує зір. Пан Володимир підкреслює, що в роботі йому допомагають молодь, жителі села. Ось і цього разу гарно прикрасила сцену Віра Смолинець. Вона хоч і пенсійного віку, та заповзятості жінки можуть позаздрити і молоді. Його вірними помічниками також є Іван Добрянський та Ірина Литвинчук. Спонсорами свята також  були місцевий фермер Ігор Хом’як та депутат Свитазівської сільської ради Орислава Звадюк.

 Завдяки їм всі равщинці розходились по домівках з піднесеним настроєм. Вони відчули себе однією великою родиною, в якій панують любов, злагода, взаємоповага, гордість за приналежність до великого українського народу.

Леся АНТОНЮК,
секретар Свитазівської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!