Святкові події

Веселі канікули з Богом

Вже другий рік поспіль, стало доброю традицією при парафії УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці с. Свитазів проводити "Веселі канікули з Богом". Цьогорічний табір проходив з 28 липня по 3 серпня. "Веселі канікули з Богом" присвячені певній темі, вони мали мету: запалити іскру любові у душах дітей. Тому важливо зазначити, що тематика стосувалася Святих Тайн.

Впродовж всього тижня, кожен день діти розпочинали молебнем. Також виконували рухливі ігри і розучували пісні, які навчали жити з любов'ю до Бога та ближніх. На катехизаціях, котрі проводили брат Павло і брат Іван, діти вивчили Сім Святих Тайн, роздумали над ними, змогли краще, у легкий і цікавий для себе спосіб пізнати Бога, а ще зрозуміти, що свою стежку для спасіння потрібно шукати вже зараз. Щоб якось розвинути творчість дітей, аніматори організували гуртки, де діти змогли показати свої таланти. Кожен день, о 12 годині, учасники табору спільно співали Святу Літургію, усі бажаючі мали змогу приступити до Сповіді і Святої Євхаристії. Щирість і простота дитячих сердець були мов благодатна земля, що готова прийняти зерно й виростити плід.

Кожне "Господи помилуй" вустами дітей, було великим словом вдячності для Творця за батьків, за життя, за Україну, за радість, за мир, за любов, за друзів, за гарне проведення канікул… Увесь інший вільний час діти грали у різноманітні ігри, які навчали їх злагоди, взаємоповаги і згуртованості. Ще запам'яталися естафети і "Велика гра", котра проводилася по селі. Зважаючи на велику дату, яку цього року відзначає вся Україна, гра була тісно пов'язана з іменем владики Андрея Шептицького. Після розповіді про життя митрополита, усі три команди бігали з одного місця на інше, виконували завдання і отримували частинки великого пазлу із зображенням Шептицького, котрий після завершення гри усі дружно склали і отримали солодощі. Закінчились "Веселі канікули" недільною Літургією-подякою, яку заспівали діти. Опісля усім парафіянам представили команди, розповіли про прожитий тиждень, заспівали і затанцювали. А у понеділок, з новими силами, учасники вирушили у молитовну поїздку до Крехівського монастиря в наміренні за мир і спокій в нашій державі. Ця поїздка залишила у їхніх серцях добру згадку про спільно проведений час. 

Швидко і непомітно пролетіли дні, проведені у таборі. Впродовж цього часу учасники намагалися будувати "Живу парафію" дітей і молоді, які є нашим майбутнім. Але, все ж, проведення "Веселих канікул з Богом"  це не така вже і легка справа, вона вимагає підготовки, великої затрати сил, часу та коштів. Та є люди, котрі у різний спосіб старалися долучитися до проведення табору, їхня підтримка є важливою та необхідною. Тому від усіх парафіян, дітей і особисто від себе хочу висловити велику подяку нашому фермеру Ігорю Хом'яку, який спонсорував поїздку до Крехівського монастиря. Ще дякуємо батькам і родичам дітей, що не побоялись відпустити їх у табір та готували смачні обіди. Також спасибі тим людям, що організували і провели табір  це брати-студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свящ. Йосафата  Павло Віра і Іван Зубрицький, аніматори: Олена Віра, Оля Зубрицька, Оксана Смаль, Віка Костюк, Петро Собчук і, звичайно, наш духовний наставник о. Володимир Августовський. Повірте, ваша праця не була даремною, адже усі залишилися усміхненими, щасливими і задоволеними. Думаю, що Господь благословив проведення нашого табору і винагородить усіх своїми ласками і щедротами.

Ольга ДИНЯ, аніматор табору.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.