Головна / Святкові події / Відзначення міжнародного Дня інвалідів в оперному театрі у Львові

Відзначення міжнародного Дня інвалідів в оперному театрі у Львові

1 грудня у залі Львівського національного академічного театру опери і балету ім. С. Крушельницької відзначали Міжнародний день інвалідів. Мета цього заходу  привернути увагу до проблем і потреб людей з обмеженими можливостями. Адже два мільйони громадян України мають інвалідність, тобто кожен вісімнадцятий житель  неповносправний. Лише створення належних умов життя дасть їм змогу повніше реалізувати особистий потенціал, брати активну участь у житті держави, інтегруватися у суспільство.

Серед них є багато дуже талановитих, обдарованих та щедрих душею. Це було чудово продемонстровано під час святкового концерту. На творчому фестивалі "Радість життя", який організувала Львівська обласна асоціація інвалідів, виступили з концертною програмою всі райони області. Від Сокальщини в торжествах брали участь 22 учасники. Великий інтерес викликав народний танець "Місяць на небі" у постановці і виконанні Романа Батюка (с. Ільковичі) та Оксани Кононової. А юна співачка Олена Бриль зачарувала зал піснею "Зимонька".

Дипломами відзначені голова Сокальської районної асоціації інвалідів Ніна Сергеєва, а також Оксана Кононова та Роман Батюк.

Цей чудовий день подарував незабутні враження та назавжди залишиться в наших серцях. Більшість з нас вперше побували в оперному театрі.

Тому велику та щиру подяку висловлюємо керівництву ДП "Датський текстиль", яке надало транспорт для поїздки, а також подарунок.

Надія СУЩЕНКО,
працівник Сокальської районної асоціації інвалідів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!