Головна / Святкові події / Військовослужбовці 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ відсвяткували Хрещення Господнє

Військовослужбовці 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ відсвяткували Хрещення Господнє

Традиційно, 19 січня військовослужбовці 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ відзначають Хрещення Господнє. Для цього заздалегідь обладнали спеціальну ополонку на одному з озер військового полігону.

Організували свято за всіма християнськими звичаями. Святкову літургію провів отець Володимир Груца.

Участь у святі також взяли голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський та голова Яворівської ради Володимир Сичак.

Отець розповідає, що дуже важливо створити для військовослужбовців умови, коли вони можуть наслідувати християнські традиції. У тісній співпраці з командуванням частини вдається зробити дуже багато корисного.

Зокрема, на Святу вечерю солдати мали можливість помолитися, поколядувати і дуже важливо скуштувати кутю та інші страви.

Сьогодні ж усі охочі мали можливість відвідати святу літургію та скупатися в цілющій йорданській воді. Для обігріву були розгорнуті намети та розведенні багаття.

Також для гостей та військовослужбовців приготували понад пів тонни козацького куліша і гарячий чай. Загалом участь у святі взяли майже 1 000 осіб.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + fifteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!