Головна / Святкові події / Військову присягу склали курсанти У Великомостівському Кінологічному навчальному центрі

Військову присягу склали курсанти У Великомостівському Кінологічному навчальному центрі

У Великомостівському Кінологічному навчальному центрі відбулася по справжньому святкова непересічна подія. Юнаки та дівчата, котрі здійснили свою мрію стати військовослужбовцями військової служби за контрактом, склали Військову присягу на вірність українському народові.

В житті кожного з них цей день займає важливе й особливе місце. Для військової людини немає поняття більш високого та святого ніж військова присяга, адже вона не тільки урочиста клятва, а, насамперед, усвідомлення кожним своєї особистої відповідальності за захист Батьківщини із зброєю в руках.

По різному складалось життя курсантів, дехто з них тільки недавно закінчив школу чи навчальний заклад, дехто встиг попрацювати, але сьогодні всіх об’єднала спільна мета  стати прикордонниками.

Ось настала хвилююча урочиста мить, прийняття військової присяги. Курсанти карбуючи крок, один за одним виходять із строю і складають присягу.

Після урочистої події курсантів привітав начальник Кінологічного навчального центру полковник Віктор Рупінець. Зокрема він наголосив: "Народ України глибоко поважає та пишається своїми вартовими кордону, які вписали чимало славних сторінок в історію розбудови нашої держави, зміцнення її національної безпеки. Патріотизм, професіоналізм, відповідальність та висока культура служби  невід’ємні риси сучасного прикордонника".

З прийняттям присяги курсантів тепло привітали голова районної держадміністрації Микола Мисак, міський голова Ярослав Ройко, голова ветеранської організації військової частини 2418 підполковник у відставці Валентин Карпенко.

Курсант відділу підготовки та перепідготовки спеціалістів кінологів солдат Тетяна Грач від імені всіх курсантів підкреслила, що цей знаменний день залишиться у їх пам’яті на все подальше життя: "Ми пишаємося, що знаходимося в однострої воїнівприкордонників Кінологічного навчального центру та запевняємо вас, що будемо гідними продовжувачами славних бойових традицій попередніх вартових державного кордону. Звичайно, що ми знаходимось лише на початку складного шляху обраної нами професії "кінолог". І цей період буде багато в чому визначальним для нашої подальшої долі, нашої службової кар’єри.

Попереду у нас час напруженого навчання, протягом якого ми повинні не тільки засвоїти величезний обсяг теоретичних знань, а й набути достатніх практичних навичок та умінь для самостійного виконання нами службових завдань по охороні державного кордону.

Прикордонна служба  це почесно та відповідально. Адже нам військовослужбовцям довірено державою найцінніше  це обороняти спокій людей, забезпечувати мир та недоторканість переднього краю України".

О. ПАСІЧНИК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!