Святкові події

Поліцейські Львівщини отримали відзнаки Командувача ООС

13 жовтня напередодні Дня захисника та захисниці України, у місті Бахмут відбулося  урочисте нагородження правоохоронців, які виконують завдання в районі проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Серед них – командир та восьмеро бійців батальйону поліції особливого призначення «Львів».

Відзнаки поліцейським вручали начальник Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Валерій Середа  та  заступник Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Національної поліції України полковник поліції Артем Лисогор.

Вітаємо та пишаємося: поліцейські Львівщини отримали відзнаки Командувача ООС

Так, за старанність, професіоналізм та сумлінне виконання службово-бойових завдань з відсічі й стримування збройної агресії  Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях відзнаки Командувача Об’єднаних сил отримали командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області  підполковник поліції Роман Кровіцький, а також двоє бійців підрозділу  – старший сержант поліції Роман Гнип та старший сержант поліції Андрій Саган.

Ще шестеро бійців отримали подяки та грамоти від Командувача ООС.

Вітаємо і пишаємося!

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews