Святкові події

Хвилювалися «нові вчителі»

У таку прекрасну пору року до нас приходить вчительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові учителям.

Саме в такий прекрасний день у нашій школі відбувся День учнівського самоврядування. Із самого ранку учні 9 класу зустрічали вчителів у фойє із квітами у руках і привітаннями. А потім розпочалися уроки, які проводили ми, випускники-одинадцятикласники. За день-два до проведення цих уроків наші досвідчені педагоги консультували вчителів-учнів, радили, які б краще вправи, задачі підібрати, щоб уроки пройшли цікаво і на належному рівні. Під час проведення уроків «нові вчителі» хвилювалися ще більше, ніж учні. Але все вдалося! Поставлені на уроках цілі були досягнуті! Ми зрозуміли, яка нелегка – праця вчителя.

Після таких незвичайних уроків випускники розпочали святковий вогник-концерт. Пролунало багато вітальних слів на адресу кожного вчителя. Учні, знаючи, яке гарне почуття гумору мають їх наставники, підготували презентацію «Приколи шкільного життя». Ми продемонстрували свої акторські здібності у сценці «Майбутня вчителька» і ознайомили присутніх із новим «Педагогічним словником» під нашою редакцією. Звучали жарти, гуморески, пісні. А закінчилося свято спільним вальсом учнів і вчителів.

Ще довго спілкувалися ми між собою, обговорювали проведені уроки, ділилися враженнями від спілкування з меншими шкільними товаришами. І хто знає, можливо, через декілька років дехто з нас переступить поріг рідної школи, класу і скаже учням: «Доброго ранку, діти. Я – ваш новий вчитель».

Наталія МАРЦИНЮК,
учениця 11 класу Лучицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.