Головна / Святкові події / Возвеселімся всі разом нині

Возвеселімся всі разом нині

Свічечку духовності несуть до людей учасники художньої самодіяльності Народного дому с. Хлівчани.

На сцені красувалося різноманіття хусток, національних костюмів. Разом з піснею звістка про народження Ісуса, тепло сердець, природньо, передавались присутнім у залі. Хор виконував старовинні й новітні колядки. В передзвоні дзвіночків звучали голосочки наших дітей. Це – юні таланти, наша гордість. Без них не обходиться жодне свято у селі. Вони розвивають свої таланти у Народному домі, ростуть і завжди мають змогу показати себе на сцені. Виступи надають їм впевненості та натхнення.

Ірина та Христина Бутинець мають вроджений дар декламувати поезію, їм пасує роль ведучих. Душевно і радісно про народження Христа розповідали Ярина Пащук, Роксолана Марко, Оксана Пашук, Леся Петрашкевич, Уляна Савка, Марія Мізюк, Віка і Діана Лаврухи, Віка Бондар, дивували глядачів маловідомими колядками. Дарина Антонюк – майбутня артистка, їй глядачі радили взяти участь у телевізійному музичному шоу.

Завідувач Народного дому Надія Кохан вітала всіх з Різдвом Христовим і Новим роком, а з святом Василя віншували хористи і дарували усім "Многая літа". Після концерту всі разом колядували. Не хлібом єдиним живе людина. Спільна колядка, спільна молитва – що може бути краще? Це справді по-українськи, по-християнськи. Дякуємо учасникам художньої самодіяльності за чудовий концерт.

Марія ПАВЛОВА, бібліотекар.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!