Головна / Святкові події / У Сокалі впорядкують поховання вояків УГА

У Сокалі впорядкують поховання вояків УГА

У середу, 31 січня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки святкування 100-річчя ЗУНР у 2018 році. 

Як зазначив, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус: “Робота оргкомітету поділена на 5 напрямків, заходи яких реалізовуватимуться впродовж року. Серед них культурно-освітні заходи; видавнича робота; наукова, дослідницька, пошукова діяльність; пам’ятники, меморіали, цвинтарі, інформаційні таблиці; і останній розділ –це  реклама, як інформаційне висвітлення святкування 100-річчя ЗУНР та його промоція “

У блоці “Пам’ятники, меморіали, цвинтарі, інформаційні таблиці” перелік заходів складається з кількох десятків пунктів. Серед яких – встановлення пам’ятних знаків загиблим воїнам УПА, Січовим стрільцям та учасникам національно-визвольних змагань, відновлення кладовища воїнів УГА в Жовкві, забезпечення спорудження центрального елементу Меморіалу УГА у Стрию а також впорядкування поховання вояків УГА в Сокалі.

Цікаво, що рамках спільного проекту між трьома областями – Львівською, Тернопільською, Івано-Франківською – передбачено відновлення меморіалу воїнам УГА Чортківської офензиви (Тернопільська область).

 

інформація Львівської обласної державної адміністрації

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!