Головна / Святкові події / У Сокалі впорядкують поховання вояків УГА

У Сокалі впорядкують поховання вояків УГА

У середу, 31 січня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки святкування 100-річчя ЗУНР у 2018 році. 

Як зазначив, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус: “Робота оргкомітету поділена на 5 напрямків, заходи яких реалізовуватимуться впродовж року. Серед них культурно-освітні заходи; видавнича робота; наукова, дослідницька, пошукова діяльність; пам’ятники, меморіали, цвинтарі, інформаційні таблиці; і останній розділ –це  реклама, як інформаційне висвітлення святкування 100-річчя ЗУНР та його промоція “

У блоці “Пам’ятники, меморіали, цвинтарі, інформаційні таблиці” перелік заходів складається з кількох десятків пунктів. Серед яких – встановлення пам’ятних знаків загиблим воїнам УПА, Січовим стрільцям та учасникам національно-визвольних змагань, відновлення кладовища воїнів УГА в Жовкві, забезпечення спорудження центрального елементу Меморіалу УГА у Стрию а також впорядкування поховання вояків УГА в Сокалі.

Цікаво, що рамках спільного проекту між трьома областями – Львівською, Тернопільською, Івано-Франківською – передбачено відновлення меморіалу воїнам УГА Чортківської офензиви (Тернопільська область).

 

інформація Львівської обласної державної адміністрації

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!