Святкові події

З нагоди дня перемоги

З нагоди дня перемоги в районі заплановано провести наступні заходи: на Сокальському цвинтарі, біля пам"ятника Невідомому солдату, віче пам"яті (початок о 10.00 год.), запалення Вічного вогню та святковий салют; в населених пунктах району урочисті заходи з відзначення подій Другої світової війни: тематичні уроки, лекції, бесіди, уроки пам’яті в навчальних закладах району на тему: "66 років без війни", "Ніхто не забутий", "Схиляємо голову низько, щоб шану героям віддати", "Дорога ціна Перемоги"; виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у бібліотеках району тощо. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації виплачує разову грошову допомогу ветеранам війни.

Про це йшла мова на засіданні організаційного комітету з відзначення 66-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні, яке провів голова РДА Микола Мисак. У ньому взяли участь заступник голови РДА Наталія Карташова, керівник апарату РДА Марія Христинич, військовий комісар району Микола Лисак, представники управлінь і відділів РДА, установ та організацій міста.

Любов ЛУЦІВ,
начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв"язків з засобами масової інформації та громадськими організаціями РДА.   
           

Голос Сокальщини на GoogleNews