Святкові події

З нагоди Дня української державності у Львові підняли Державний Прапор України

Сьогодні вперше українці відзначають День української державності

З цієї нагоди біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу у Львові відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

«Україна пройшла чимало випробувань. Як писала Ліна Костенко, по Україні пройшли всі катки історії, відпрацювали всі види випробувань. Це нас загартувало. У цьому наша сила. Дякую кожному українському воїну, який зараз робить надлюдські зусилля для досягнення нашої перемоги. Дякую кожному українцю за щоденну працю. Слава ЗСУ та українському народу!», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Після підняття Прапора виступив оркестр Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного.

Окрім цього, сьогодні у парку «На Валах» експонують виставку «Міста Героїв». На банерах можна побачити фото та прочитати, як тимчасово окуповані регіони України чинять спротив росії.

Нагадаємо, запровадити нове державне свято, яке відзначатимуть у день хрещення Київської Русі-України, 28 липня, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Тоді ж глава держави підписав відповідний указ про затвердження Дня державності.

Голос Сокальщини на GoogleNews