Головна / Святкові події / На Сокальщині гірників вітали з професійним святом

На Сокальщині гірників вітали з професійним святом

22 серпня, напередодні відзначення професійного свята шахтарів, в ДП «Львіввугілля» пройшли урочистості. Трудовий колектив держпідприємства і всіх, хто пов’язав своє життя із гірничою справою, з професійним святом привітав заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, побажав їм міцного здоров’я, хороших умов праці, гідної зарплати, та вручив грамоти Сокальської районної ради найкращим працівникам.

  Заступник голови Сокальської районної ради привітав гірників з професійним святом  Заступник голови Сокальської районної ради привітав гірників з професійним святом

Загалом, привітати гірничі колективи та вручити нагороди прийшли представники влади Львівської області, Сокальського району і міста Червоноград, голови шахтарських профспілок.

Урочистості розпочались із виконання гімну України. Присутні хвилиною мовчання згадали шахтарів, які вже відійшли у вічність. Першим до вітального слова запросили т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова. Він коротко розповів про виробничу ситуацію та з якими результатами гірники держпідприємства зустрічають своє професійне свято. Начальник відділу вугільної та енергетичної промисловості департаменту паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Мар’ян Мороз подякував працівникам вугільної промисловості за самовіддану працю, за те, що вони здобувають енергетичну незалежність України,  забезпечують стабільність, дають світло і тепло в оселі українців.

Від імені громади Сокальського району, депутатського корпусу, привітав шахтарів заступник голови Сокальської районної ради Заступник голови Сокальської районної ради привітав гірників з професійним святомВасиль Бойко: «Ваша стабільна робота – це запорука стабільного розвитку Сокальського району. Адже половина районного бюджету – це кошти, які надходять від діяльності вугільних підприємств. Депутати Сокальської районної ради неодноразово приймали відповідні рішення та звернення на підтримку шахтарів, вчасної виплати зарплати та стабільної роботи гірничих підприємств. Велика подяка Вам та низький уклін за Вашу нелегку працю, яка є запорукою енергетичної безпеки нашої держави.»

В ході урочистостей найкращим працівникам були вручені державні та галузеві нагороди, подяки та грамоти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!