Святкові події

Тут творять серцем і душею

В середній школі №4 м. Сокаль відбувся День відчинених дверей будинку дитячої та юнацької творчості. Насамперед присутні розглянули виставку виробів ручної роботи гуртківців та їх викладачів: з бісеру, ткацькі, вишивки тощо. Килимки, картини, образи, рушники – все це милувало око відвідувачів.

Гуртківці підготували також святковий концерт, показали, чого вони навчилися. Ведуча Юлія Базилевич запрошувала учнів приєднатись до дружної родини гуртківців Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості. Розпочався святковий концерт танцем "Квітка сакури", який продемонстрував зразковий хореографічний колектив "Престиж" під керівництвом Надії Лютик.

Директор Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Марія Поліщук привітала вихованців і їх батьків: "Дорогі діти! Сокальський будинок дитячої та юнацької творчості вже вкотре відчиняє двері для вас. В минулому навчальному році наші вихованці стали переможцями 56 районних, 40 обласних, 4 всеукраїнських та одного міжнародного конкурсів. Ми працюємо серцем і творимо душею. В цьому навчальному році працюватиме сорок п'ять груп, діти зможуть займатися у двадцяти семи гуртках. А школяриків нашої "веселкової країни" буде аж 645! Ми постійно відчуваємо величезну підтримку вас, дорогі батьки, піклування відділу освіти та увагу з боку районної ради та райдержадміністрації. Вдячна всім за підтримку. А нашим вихованцям бажаю міцного здоров'я, творчих ідей та здійснення усіх дитячих мрій".

На свято до гуртківців завітав заступник голови районної ради Володимир Чуб: "Нині маю за честь від імені районної ради та райдержадміністрації щиро вітати усіх, хто нині тут присутній. Тішуся, що вихованці Сокальського будинку дитячої та учнівської творчості відомі не лише в нашому регіоні, а й по всій Україні. Але в тому, що наші діти розвивають свої таланти, велика заслуга вчительського колективу, який очолює депутат районної ради Марія Поліщук. Вона – ініціативна, креативна, творча особистість і в такому ж напрямі веде за собою весь колектив. Дякую батькам, які розуміють, що діти повинні не лише ходити до школи, а й займатися у різних гуртках. У БДЮТ є багато гуртків, де діти можуть себе реалізувати. Нехай талановиті діти радують  нас новими й новими успіхами, своєю творчістю. Бажаю усім міцного здоров'я, радості від життя і всіх земних гараздів".

Далі вихованці фольклорного гуртка (керівник Оксана Сумбаєва) інсценізували українську народну жартівливу пісню "Ой під вишнею, під черешнею". Учні зразкового вокального гуртка "Кришталь" (Наталія Криштальська) заспівали кілька веселих пісень. Їх спів торкався найтонших струн душі, глядачі їм довго аплодували. Артисти гуртка "Художнє слово", під керівництвом Оксани Звірко, зіграли сценку та декламували кілька віршів. Вони – справжні майстри слова. Глядачі знову і знову насолоджувалися танцями хореографічного колективу "Престиж". Юні дівчатка та хлопчики в яскравих костюмах витанцьовували так, що аж дух перехоплювало, вони – справжні професіонали.

Щоосені, коли все навколо купається у золотих барвах, Сокальський будинок дитячої та юнацької творчості наповнюється гучним сміхом. Гостинно відчиняються двері перед хлопчиками та дівчатками, які вперше переступають поріг цього закладу. Ведуча покликала їх на сцену, і старші гуртківців вручили новачкам емблеми, а ті прийняли клятву гуртківця. Вони обіцяли бути чемними, дружними, не спізнюватись на заняття, досягати успіхів та перемог.

Насамкінець вихованка вокального гуртка Уляна Шуляка виконала пісню "Я бажаю вам добра". Гуртківці раділи, ділилися враженнями про гуртки з молодшими друзями. Сокальський будинок дитячої та юнацької творчості став для дітей другим домом, куди хочеться приходити, де хочеться творити, спілкуватися, дружити з однолітками. Тут вони вчаться новому, розвивають таланти. В добру путь, гуртківці. Вперед, до нових перемог!

Ольга ДИЛИН.

Фото автора. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.