Головна / Святкові події / Здорові діти – здорова нація

Здорові діти – здорова нація

Вже традиційно в день Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва і створення УПА Сокальська спортивна школа «Соколяни» урочисто приймає у свої лави учнів-початківців.

Ведуча Марія Поліщук запросила отця Ярослава Валюха благословити дітей, які вирішили займатися в спортивній школі, щоб зміцнити своє здоров’я та досягти спортивних успіхів. Учнів та гостей привітали представники влади – заступник голови РДА Лариса Фарин та заступник голови районної ради Володимир Чуб. Міцного здоров’я та хороших досягнень учням побажав начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський. Вітальне слово також мав вихованець спортивної школи, майстер спорту з волейболу Юрій Хтей. Він згадав, як, працюючи у спортивній школі, брав з собою на тренування свого сина Тараса, прищеплював йому любов до волейболу. Нині Тарас – олімпійський чемпіон.

Наказ про зарахування учнів у ДЮСШ «Соколяни» оголосив заступник директора Василь Матвійчук. Учень спортивної школи Роман Мигасюк зачитав присягу спортовця. Після цього отець Ярослав окропив свяченою водою всіх учасників дійства. Учням видали свідоцтво про вступ до ДЮСШ «Соколяни». Віршами, піснями їх привітали учні Сокальського БДЮТ та школи №2. Діти отримали солодощі від ПП «Ніка» (директор Марія Шамборовська).

Роман ПЛЕТІНКА,
директор ДЮСШ «Соколяни».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!