Головна / Святкові події / Жителі села Хлівчани зібралися в Народному домі, щоби прославити народженого Месію

Жителі села Хлівчани зібралися в Народному домі, щоби прославити народженого Месію

Хоч Різдвяні свята вже закінчилися, але їх дух панує в наших душах. Тож жителі села Хлівчани зібралися в Народному домі, щоби прославити народженого Месію. Розпочав концерт церковний хор: ніжно і мелодійно звучала колядка "Свята та тиха ніч", повертаючи нас знову і знову до цієї події. Хористи виконали ще декілька колядок.

Далі концерт продовжила наймолодша учасниця  шестирічна Оля Сікорська колядкою "Прилетіли ангелята". Своїми чудовими голосами радували присутніх студентки Ольга та Галина Бубній. Прекрасно і з душею колядували Ольга Тетерко, сестри Мізюк, Юлія Пащук, Орися Бігун. А скільки віршів розказала Роксоланка Марко, яка ще й гарно колядувала! За душу брали слова колядки "Разом нині прославім…" у виконанні Сергія Нагірного. Багато колядок переколядували учасники художньої самодіяльності.

На закінчення свята весь зал заколядував "Бог предвічний". Сільський голова Василь Бігун щиро дякував усім за цікавий і змістовний виступ. Здоров’я, Божої благодаті на многії літа усім побажав о. Андрій.

Хай Ісус, мале дитя, благословить всім життя,
А пречиста діва Мати дасть всім благодаті…

Так бажали один одному глядачі і учасники цього святкового дійства. Тривалі оплески були нагородою учасникам художньої самодіяльності за їх виступ.

Надія КОХАН,
директор Народного дому с. Хлівчани.            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!