Святкові події

Відбулася зустріч випускників Сокальського педагогічного училища

У неділю, 10 червня 2018 року, відбулася зустріч випускників Сокальського педагогічного училища (1958 рік випуску).

Випускників прийшов привітати голова Сокальської районної ради Микола Пасько, директор Сокальської районної центральної бібліотечної системи Христина Дасюк та Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Народного дому с.Зубків.

Випускники знову зустрілися у стінах рідного закладу ділилися спогадами та вітали один одного, а голова районної ради, Микола Пасько  побажав усім випускникам, зустрічатися ще неодноразово.

Довідка. Сокальське педагогічне училище — педагогічний навчальний заклад у місті Сокаль, Львівської області, що діяв з 1944 по 1958.

За час роботи училища дипломи вчителів початкових класів, враховуючи випускників заочного відділу, отримали понад 1000 випускників. До літа 1948 училище було трирічним, а з 1948/49 — чотирирічним, тому в 1949 випуску не було.

Училище розташовувалось у великій триповерховій будівлі, спеціально побудованій 1910 року для Сокальської вчительської семінарії. Зараз у цій будівлі розташований спальний корпус Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату для дітей хворих на сколіоз.

Зустріч випускників Сокальського педагогічного училища

Зустріч випускників Сокальського педагогічного училища

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.