Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Гімнастки Львівщини зібрали 19 нагород на чемпіонаті України

У Києві з 29 квітня по 1 травня відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики за програмою Майстрів Спорту та Кандидатів у Майстри спорту України.

Це перший офіційний старт в цьому році, і наші спортсменки добре себе там проявили.

За програмою Майстрів Спорту України в особистій першості 3 місце 🥉 здобула Христина Погранична (КДЮСШ ім. Д. Сидорука, тренерка Руда Ірина).

У групових вправах у багатоборстві третє місце посіла команда Львівської області, за яку виступали:

Тренери команди: Катерина Сороковська, Христина Родевич, Ірина Іванів, Христина Тарасяк.

У фіналах групових вправ з п’ятьма обручами бронзовими призерами стала команда Львівської області у такому складі:

Тренери команди: Катерина Сороковська, Ірина Іванів, Христина Тарасяк.

За програмою Кандидатів у Майстри спорту України в командному заліку бронзовими призерами стала команда Львівської області у такому складі:

Обидві спортсменки є представницями КДЮСШ №1. Тренери: Сороковська Катерина та Іванів Ірина.

У фінальних змаганнях за програмою КМС медалі здобули:

За програмою КМС (2011р.н.):

Загальний здобуток збірної команди Львівської області – 19 медалей, з яких 1 золота, 2 срібні та 16 бронзових.

«Львівська школа художньої гімнастики має доволі сталі традиції. На останній Олімпіаді в Токіо представниця області Христина Погранична посіла 10-ту сходинку пʼєдесталу. Кандидатом на участь в літній Олімпіаді, яка цьогоріч відбудеться в Парижі є наша вихованка Аліна Мельник маємо надію що генерація нових спортсменок буде поповнювати ряди національних та олімпійських збірних», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Додамо, що Христина Погранична є героїнею проєкту «На межі» – циклу фільмів про призерів та учасників Олімпійських Ігор у Токіо зі Львівщини. Серію про Христину можна переглянути тут: