Металевий дріт – одне з найбезпечніших кріплень для різних конструкцій. З неї виготовляють цвяхи, скоби, арматуру, дріт для зварювання. Компанія «Метал Холдинг» пропонує різноманітні види дроту за оптовими цінами. Всі ціни на продукцію компанії доступні на офіційному сайті. Ціна змінюється в залежності від технічних характеристик товару. Чим вище якість і товщина вироби, тим вище ціна. Якщо Вам потрібно придбати дріт з низькими характеристиками, ціна буде більш доступною.
Якщо Ви не дуже розбираєтеся в цьому питанні, краще розібратися в виробництві детально. Для початку потрібно розуміти, що найчастіше на ринку можна зустріти дріт діаметром до 10 мм. Найчастіше продавці пропонують оптимальний варіант 5-8мм з поперечним зрізом кругової форми.
Дріт на виробництві виготовляють шляхом волочіння на основі гарячого прокату. Брусок металевого сировини нагрівається при високій температурі і витягується при пропуску через верстат. У гарячому вигляді дріт скручується в бухту необхідної довжини.
Після цього, дуже важливим етапом є охолодження. Від цього безпосередньо залежить якість дроту. Є два способи охолодження:
- Природний спосіб. Гаряча дріт охолоджується в природних умовах. Цей процес досить тривалий, проте після такого охолодження дріт досягає хорошої якості і еластичності.
- Прискорений спосіб. Дріт охолоджується за допомогою вентиляторів або холодної води. Після такого способу обробки, дріт набирає твердого, надійного виду.
При виборі дроту, в першу чергу варто звертати увагу на маркування. Там повинні бути вказані такі характеристики:
- Клас міцності;
- Тип охолодження;
- Марка металу.
При покупці обов’язково зверніть увагу на гнучкість металу. Перевірити його можна відразу при покупці. Візьміть шматок дроту і намотайте на інший шматок. При цьому подивіться на дріт, якщо з’явилися вм’ятини, тріщини або інші пошкодження, значить дріт неякісна.
Найчастіше дріт використовують при закріпленні великогабаритних вантажів, при створенні металоконструкцій, для зміцнення бетонних конструкцій в якості арматури, в будівництві і навіть сільському господарстві. З неї дуже часто виготовляють болти, цвяхи і решітки.