Кожного тижня громада Волиці (і не тільки) під керівництвом отців – Романа Демковича та Івана Бігуна, сходяться на площі біля пам’ятника Т. Шевченку, щоб помолитись за душі полеглих в Києві на Євромайдані, віддати їм шану і честь. Так, 26 лютого, перед пам’ятником Шевченкові зібралась громада, церковний хор, представники влади в селі. Священик Іван Бігун разом з церковним хором під керівництвом Марії Шуляки відслужили молебен до Пресвятої Богородиці за майданівців, які полягли, як герої.
Після молебня присутні виконали пісню «Боже, вислухай благання». Опісля відбулося віче, де мали слово о. Іван Бігун, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина, Волицький сільський голова Надія Білик. Громадська активістка Світлана Стецюк розповіла, як вночі, подивившись по телебаченню на страшенні катування українських невинних людей, вирішила вранці їхати на Євромайдан. З нею тоді поїхав у Київ і односелець Василь Герус. Вона оповіла присутнім про те, що бачила і пережила. Жінка разом з о. І. Бігуном розгорнула державний прапор із написом: «10 СОКАЛЬСЬКА СОТНЯ» Волиця-Комарів, з яким вони і всі попередні волицькі активісти були на майдані, відзначила героїчний вчинок пораненого десятника сотні Романа Лагна, який родом з Волиці, а нині живе в Сокалі. Його з Червоноградської міської лікар-ні відправили на лікування у Польщу.
В Києві Світлана виконувала різні доручення від керівників Майдану. Вона поінформувала присутніх, що гроші, зібрані жертводавцями сіл Волиця і Комарів, вручила керівним органам Майдану, також передала вісім тисяч гривень від родини Рапп із міста Егенфельден (Німеччина). Громада сіл Волиці й Комарева вдячна патріоту з Волиці Богданові Грабовому, за те, що він відстоює права та гідність української нації на Євромайдані з першого дня.
На завершення віча присутні заспівали в’язанку патріотичних пісень «Триста літ» і виконали Державний гімн.