Ринок нерухомості в нашій країні нарешті став повноцінним. Тисячі нових пропозицій щодня з’являються на маркетплейсах. Такий широкий вибір підняв планку клієнтів до небес, тому тепер для того, щоб продати або здати в оренду квартиру, в першу чергу слід подбати про її рекламі. В даному випадку допоможуть вдало зроблені фотознімки, які переконають клієнтів або мешканців, що саме інтер’єр квартири по вашій об’яві є для них найкращим варіантом.
Основні правила зйомки квартири
Однак не все так райдужно, як здавалося. Навіть з можливістю розміщувати фотографії багато господарів халтурно ставляться до час зйомки квартири, ігноруючи основні правила фотосесій.
Щоб зробити вдалу і «продає» зйомку квартири, потрібно звернути увагу на такі аспекти:
- Чистота кімнати. Здавалося б, очевидна річ, але багато господарів і ріелтори ігнорують її, виставляючи фотографії квартир з явним бардаком, що очевидно негативно впливає на рекламу житла.
- Освітлення. Фотосесію найкраще організувати в середині погожої днини. Природне освітлення є найкращим рішенням для будь-якої зйомки. Дотримання цього правила дозволить вам представити інтер’єр своєї квартири в більш спокійному варіанті. Якщо ж у вас в квартирі темно, то подбайте про ще одне джерело світла при зйомці.
- Розташування меблів. Також слід приділити увагу розміщенню предметів інтер’єру. Нерівно поставлені стільці, книги або тарілки зможуть зіпсувати враження клієнта про пропоновану квартирі.
- Ракурси. Вдало підібраний ракурс допоможе вам акцентувати увагу клієнта на перевагах квартири, при цьому ви можете постаратися приховати недоліки. В основному використовується ракурс з кутка кімнати, який дозволяє увібрати в кадр все основні предмети інтер’єру, які присутні в кімнаті. Також ви можете сфотографувати кілька дрібничок крупним планом. Такий підхід завжди радує око.
- Ширококутовий об’єктив. Використання такої апаратури дозволить вам представити на фотографії кімнату набагато більшою, ніж вона є насправді. Це приверне клієнтів до перегляду, але тоді потенційний мешканець може відчути себе обдуреним. Використовуйте ширококутний об’єктив обережно.
Симетрія. Симетрія в інтер’єрі завжди привертає увагу. Навіть якщо в інтер’єрі квартири, що продається вона відсутня, ви можете створити її видимість. Використовуйте правило третин, коли ракурс подумки ділиться на три рівні частини. Предмети інтер’єру розташовуються саме на кордонах цих частин.