Сучасні діти дуже швидко освоюють технічні новинки і вже в 5 років активно користуються мобільником батьків і годинами сидять за комп’ютером, граючи в ігри типу Angry Birds, Cut the Rope або спілкуючись з бабусею або друзями по Skype. Саме тому питання, купити чи ні дитині мобільний телефон, для батьків в наші дні став неактуальним. Великий вибір телефонів ви можете знайти на сайты www.sokol.ua.На сторінці сайту ви знайдете великий вибір телефонів та смартфонів для різних потреб. Працівники магазину проконсультують вас і при можливості нададуть знижку на вибрану модель.
Мобільник став неодмінним атрибутом дитини, що йде в перший клас, а 75% батьків звертаються до своїх дітей 12-16 років за допомогою, коли у них виникають проблеми з налаштуванням стільникового телефону. Для дітей старше 12 років мобільник – питання іміджу, тому при виборі телефону для них потрібно віддавати перевагу вдосконаленим моделям, а купувати дітям молодше цього віку дорогі моделі телефону не варто.
Вибираючи їм телефон, зверніть увагу на такі якості, як зручність у використанні, надійність і простата. Хоча все, звичайно, залежить від запиту самої дитини і фінансових можливостей батьків. Якщо ви збираєтеся йти за покупкою разом з дитиною, то будьте готові до того, що він обов’язково захоче мати крутий мобільник. У наші дні для дітей дуже важливо мати статус власника модною і високо цінується однолітками речі, тому він неодмінно захоче “утерти ніс” тому однокласнику, який має телефон, за яким можна не тільки подзвонити, але і грати, знімати відео і виходити в інтернет.
Після довгих умовлянь і істерик більшість батьків все ж погоджуються купити своєму нащадкові сучасний смартфон престижної моделі. І дарма, будь дорогий мобільник в руках дитини – це легка здобич для зловмисників.
А щоб не збільшити шанси вашої дитини стати потенційною жертвою і приманкою для хуліганів, при виборі телефону для дитини дотримуйтеся двох головних правил:
1. Телефон для дитини повинен бути недорогим, але мати всі функції, які задовольняють ваші запити. Зазвичай продавці стільникових операторів пропонують батькам купити телефони з функціями, які крім здійснення дзвінка оснащені такими мультимедійними можливостями, як ігри, прослуховування музики, радіо, зйомки фото і відео. Крім цих наборів функцій при виборі телефону дитині варто звернути увагу на наявність функції виконання дзвінка однією кнопкою на заздалегідь внесений в пам’ять телефону номер. Вона може стати в нагоді дитині при виникненні необхідності зв’язатися з батьками в екстреному випадку. Добре, якщо у функціях телефону є GPS-навігатор, що може придатися у випадку, якщо ви захочете дізнатися місцерозташування своєї дитини. Деякі моделі телефонів навіть мають можливості обмеження простору переміщення: якщо дитина поїде далі заздалегідь обмеженій території, то батькам на телефон приходить про це повідомлення. При покупці телефону дитині незайвим буде звернути увагу на можливість установки контролю виходу в Інтернет, якщо не хочете витрачати багато грошей, щоб поповнити рахунок його мобільника, який при тривалих відвідуваннях всесвітньої павутини може “обнулити” за кілька хвилин. Безумовно, мобільники з виходом в Інтернет, не варто купувати дітям до 12 років, щоб вони не відволікалися під час уроків. Для них найкраще підійдуть телефони, за допомогою яких можна дзвонити, відправляти смс-повідомлення, прослуховувати музику і грати.
2. Дитячий телефон повинен бути надійним і міцним. Основним критерієм при виборі телефону дитині повинні бути ємність акумуляторної батареї і міцність корпусу. Заряд акумулятора телефону таких відомих компаній як Samsung і Nokia дозволяє користуватися апаратом до 7 днів без підзарядки, а це дуже важливо для дитини. Адже діти не мають звички постійно контролювати зарядку телефону, і ви можете до нього не додзвонитися, якщо його акумулятор “сів”. Дітям молодше 12 років найкраще купити класичний моноблок, а не розкладачки або слайдери. У останніх найслабше місце – шлейф, що з’єднує половинки апарату. Діти часто рухають їм і сприяють їх швидкої поломки. Безумовно, як довго буде служити телефон, більше залежить від характеру самої дитини. Якщо він не може ні хвилини сидіти на місці, то шанс поломки телефону від удару дуже великий. Такій дитині краще купити телефон з металевим міцним корпусом і обов’язково влагоустойчивий, щоб виключити шансу того, що він може впустити його в калюжу або в раковину в шкільному туалеті. Якщо ж ви зупинили свій вибір на смартфоні, то сенсорний екран з розжареного скла буде коштувати набагато дорожче. Такий екран не дряпається, але розбитися може. На сьогоднішній день всі телефони випускаються з сенсорним екраном і недалекий той день, коли кожен батько буде шукати своїй дитині не телефон, а смартфон. Тому вже сьогодні є сенс купити дитині не телефон, а бюджетну модель смартфона.