Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Борчиня Олександра Хоменець з Львівщини бронзова призерка чемпіонату світу серед спортсменів

Борчиня Олександра Хоменець – бронзова призерка чемпіонату світу серед спортсменів до 23 років

Чемпіонат світу з боротьби триває у Тірані (Албанія). Борчиня Олександра Хоменець з Львівщини бронзова призерка чемпіонату світу серед спортсменів

Оксана Хоменець виступала у ваговій категорії 55 кг. Наша атлетка провела чотири сутички, з яких три виграла:
🔹в 1/8 фіналу перемогла з рахунком 3:1 японку Неон Ґомі;
🔹у чвертьфіналі поступилася майбутній чемпіонці Еммі Мальмгрен зі Швеції з рахунком 3:4;
🔹у втішній сутичці за вихід у бронзовий фінал перемогла представницю Монголії Отгонтую Баянмунх (3:3);
🔹у сутичці за бронзу з рахунком 5:0 перемогла росіянку, яка виступала у нейтральному статусі, Єкатєріну Карпушкіну.

“Борчиня – випускниця Львівського фахового коледжу спорту та вихованка СДЮШОР “Спартаківець”. Її тренують Скобельський Орест та Бирка Андрій”, – каже начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хімʼяк.

Окрім Олександри Хоменець, на чемпіонаті світу U23 виступають ще троє спортсменів зі Львівщини: Манола Скобельська, Марія Орлевич та Тимур Гудима.