Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Фехтувальники Львівської області – чемпіони та призери чемпіонату України серед молоді

Спортсмени Львівщини здобули 8 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.

У Києві відбувся чемпіонат України з фехтування серед молоді. Учасники змагалися на рапірах, шпагах та шаблях.

В індивідуальному заліку серед чоловіків у номінації «Шпага» (особисті) перше місце зайняв Лев Майстренко, який тренується у ДЮСШ ім. О. Дем’янюка під керівництвом Володимира Свистіля. На другій сходинці – Максим Гула, який навчається у ШВСМ під опікою тренерів Андрія Орліковського і Зоряни Семеряк.

У командних змаганнях з шпажі серед чоловіків друге місце зайняла команда, до складу якої входили Данило Воїнов, Максим Гула, Владислав Назаревич та Лев Майстренко. Тренерами цієї команди були Діна Пантелеєва, Андрій Орліковський і Володимир Свистіль.

В жіночому розподілі особистих змагань з шпаги перше місце посіла Анна Максименко, друге – Аліна Дмитрук, а третє – Вікторія Милявська. Вони навчались у Андрія Орліковського і Зоряни Семеряк.

У командних змаганнях з шпажі серед жінок третє місце здобула команда, в складі якої були Злата Гайдук, Аліна Дмитрук, Єлизавета-Ольга Корнійчук та Анна Максименко. Їх тренував Андрій Орліковський разом із Зоряною Семеряк.

У розділі особистих змагань з рапіри серед чоловіків третє місце посів Яніслав Корецький з КДСЮШ «Атлет», тренувала його Вікторія Бунєєва.

«Львівщина та Львів зокрема, мають доволі давні та історично сталі традиції розвитку фехтування. Перший гурток фехтувальників у Львові діяв від 1848 р., а вже в 1894 році при українському гімнастичному товаристві “Сокіл” секції фехтування почали функціонували в інших містах тодішньої Галичини. Якщо ж говорити в контексті сьогодення, то найбільшим успіхом є золото Лондонської Олімпіади нашої шпажистки Яни Шемякіної. Сьогодні бачимо стрімкий ріст представників уже молодої генерації спортсменів», – додає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.