Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Фехтувальниця зі Львівщини Ксенія Пантелєєва здобула «бронзу» на міжнародному турнірі в Хорватії

Для Ксенії Пантелєєвої це вже третя медаль на міжнародному турнірі серії Сателіт з фехтування.

12-13 жовтня у Спліті (Хорватія) пройшли змагання з фехтування на шпагах серед жінок Satellite FIE «St Duje’s Cup».

Спортсменка зі Львівщини Ксенія Пантелєєва виборола третє місце, а її колега Анна Максименко завершила змагання на шостій позиції.

Ксенія вдало розпочала турнір, вигравши чотири з п’яти боїв у груповому етапі, поступившись лише українці Софії Сіденко. У подальших раундах прямого вибування вона перемогла чотирьох суперниць, серед яких в 1/8 фіналу здолала олімпійську чемпіонку та чемпіонку світу – естонку Юлію Бєляєву (15:12). У чвертьфіналі підопічна Андрія Орліковського та Зоряни Семеряк виграла в українки Юлії Мукоїд (15:3). Однак у півфіналі Ксенію зупинила володарка двох олімпійських медалей Токіо-2020 – естонка Катріна Лехіс (11:15).

До речі, Анна Максименко також поступилася Катріні Лехіс у чвертьфіналі з рахунком 13:15.

«Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів із досягненнями. Це вже третя медаль Ксенії Пантелєєвої на міжнародних турнірах серії Сателіт», – прокоментував керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.