Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Перші кроки при ремонті приватної нерухомості

Як кажуть бувалі люди, «якщо пережив великий ремонт, то фінансові негаразди тебе вже не зламають». Чому це вважається так? Коли берешся до ремонту, то навіть ті частини приміщення і системи, які спочатку здавалися цілком нормальними, доводиться переробляти. Тому і в квартирі, де вже проживали, і в новобудові витрати будуть. А в якому розмірі – це вже можна вирішити, коли виберете, над чим доведеться попрацювати.

Вид ремонту «прив’язується» до готівки

Оновити оздоблювальні покриття, поставити нові двері, придбати відповідний шпалер трикотаж – це програма-мінімум, а називається вона косметичним ремонтом.

Облаштування надійних комунікацій, перенесення стін, заміна засклення, організація «теплих підлог», повна заміна сантехнічного обладнання, монтаж кондиціонерів, меблювання системи освітлення. Всі ці завдання входять в поняття «капітальний ремонт». Дивлячись на перелічені пункти, якими доведеться зайнятися, ви відразу розумієте, що перший варіант зажадає менше коштів, а другий ─ додасть спокою за рахунок підвищення надійності функціонування систем.

На виконання косметичного ремонту буде потрібно 3-7 днів, а на капітальний слід виділити 1,5-4 місяці. Більш точний термін залежить від площі приміщень.

Бажаючи дізнатися про корисні Лайфхак, пройдіть для ознайомлення >>: https://kg.ua/news/top-7-korisnih-rekomendaciy-yaki-dopomozhut-z-remontom

Хто готовий попрацювати

Важливими чинниками є швидкість виконання ремонту і виділений бюджет.

Економ-версія

Платити самим собі у нас не прийнято, тому те, що робиться власними руками, буде зараховане до розумної економії. Ви багато робите самі. Запрошуєте лише тих фахівців, з роботою яких точно не впораєтеся.

Другий аспект – наявність вільного житла, куди можна переїхати в період будівельних трансформацій: друга квартира, дача, вільна житлоплощу у друзів. Іноді доводиться на час потіснити батьків, переїхавши до них. Коли такі можливості відсутні, а житлоплощу дозволяє розміститися в 1 кімнаті, залишивши інше приміщення для майбутніх перетворень, можна спробувати об’єднати проживання і оновлення інтер’єру.

Зручно, але дорого

Ті, хто вважає за краще передоручити всі роботи знаючим людям, брати участь в процесі будуть тільки грошима. Вони готові заплатити розрахункову суму за проектною кошторисом і очікувати заявлений результат. Коли хочеться побачити в своїй квартирі ексклюзив, потрібно вибрати дизайнерський ремонт, основна мета якого – не раціонально інвестування в ремонт, а створення максимального комфорту для проживаючих.

Чого душа бажає

Дизайн відображає кінцевий тип ремонту: він вийде стриманим, з претензією на розкіш або елітним. 3D-виконання служить відображенням ваших ідей і сприяє виявленню дрібних недоліків. Стилістика визначає затишність приміщень, показує, як будуть комбінуватися між собою предмети з різною конфігурацією, допомагає здійснити гармонійну колірну компоновку. На цьому етапі замовник повністю довіряє фахівцеві або вносить свої креативні намітки, таємно виношуються і очікують виконання. У період обговорення ідей не соромтеся озвучувати побажання, обговорювати деталі, а не просто тихо приймати рішення фахівця зі створення інтер’єру.

Ремонт – це не тільки новий етап «життя» для вашої нерухомості. Він має на увазі оцінку стану і якості наявного житла з переходом на той рівень стилізації приміщень, який задовольнить за всіма показниками. Орієнтація в бік нових матеріалів допоможе отримати сучасне оздоблення, яка прослужить довше колишньої, стане більш функціональною і приємною на вигляд.

Exit mobile version