Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Як вибрати підсилювач для Т2 антени?

Цифрове телебачення України не перестає тішити відмінною якістю зображення. Але що робити, в разі виникнення проблем з якістю зображення на екрані телевізора? Найперше, на що треба звернути увагу власникам телевізійних Т2 приймачів, це яка антена до Т2 використовується. Саме від вибору антени для цифрового телебачення залежить якість зображення на екрані вашого телевізора. Якщо встановлена звичайна антена без підсилювача чи дешева польська «сітка», то самий простий варіант – купити активну антену Т2.

Але перш, ніж змінювати антену і Т2 приймач варто розглянути інший варіант – антенний підсилювач. Це невеликий пристрій, який здатен прибрати перешкоди та підвищити потужність сигналу, що дозволить переглядати улюблені телеканали в кращій якості. Давайте спробуємо розібратися, що це за пристрій і як підібрати підсилювач для антени Т2.

Підсилювач антени: реакція на слабкий сигнал

Давайте розглянемо найпоширеніші антенні підсилювачі доступні за посиланням www.agsat.com.ua/ua/efirni-tv-anteny-pidsylyuvachi-bloky-zhyvlennya/pidsylyuvachi/pidsylyuvachi-dlya-t2-anteny-dmv/. Саме такі підсилювачі до антени – це ідеальне рішення описаних вище проблем. Як випливає з назви підсилювач призначений для посилення телевізійного сигналу від Т2 антени. Це пристрій особливо корисно, коли антена розташована дуже далеко від найближчого приймача. Підсилювач також стане в пригоді в ситуаціях, коли при монтажі використовуються коаксіальні кабелі з високим коефіцієнтом загасання, які можуть створювати перешкоди для сигналу, або при послідовній установці.

Тому антенний підсилювач рекомендується використовувати як в одноквартирних будинках, так і в будівлях, де є необхідність поширення масового сигналу, таких як багатоквартирні будинки або готелі. Саме підсилювач для антени дозволить в будь-який момент отримати краще зображення.

Звідки беруться перешкоди в ТВ сигналі

Для перегляду каналів ефірного телебачення окрім телевізора та Т2 приставки з антеною потрібно отримати сигнал, що йде від передавача-ретранслятора. На жаль, бувають ситуації, коли якість зображення залишає бажати кращого, що призводить до спотворення зображення. Давайте перерахуємо проблеми, які вказують на недостатній рівень сигналу:

Ці проблеми найчастіше зачіпають людей, що живуть в селах або невеликих містах. Це пов’язано з тим, що в таких локаціях відстані до найближчих передавачів великі – десятки кілометрів. Буває і так, що перешкоди сигналу виникають і в великих містах, де телекомунікаційна інфраструктура знаходиться на високому рівні. У кожній мережі можуть бути мертві зони або зони з поганим покриттям. Саме через них якість зображення на екрані телевізора бажає залишати кращого.

Які бувають антенні підсилювачі

В даний час підсилювачі випускаються в декількох модифікаціях, які розрізняються в основному своїм призначенням і можливостями. Вони доступні в таких варіаціях:

Антенний передпідсилювач

Найдешевший тип підсилювача – антенний передпідсилювач. Його слід розмістити якомога ближче до антени, інакше він може не повністю виконувати свою роль. Завдання такого пристрою – посилювати певні частоти телевізійного сигналу.

Смуговий та канальний підсилювач

На відміну від попереднього підсилювача смуговий підсилювач підсилює весь сигнал, що йде від антени. Більш просунутим є канальний підсилювач. Це пристрій, призначений для посилення сигналу на певних каналах. Однак важливо те, що поліпшення якості для одного телеканалу відбувається за рахунок погіршення для інших. Тому це рішення рекомендується для людей, які дивляться тільки кілька улюблених телеканалів.

Щогловий підсилювач

Моделі щоглових підсилювачів рекомендуються для використання в одноквартирних будинках, оскільки вони покращують якість сигналу для всіх приймачів, підключених до антени. Це високоефективні підсилювачі для антени Т2, які встановлюється зовні на антенній щоглі.

Будівельний підсилювач

Ну і наостанок згадаємо будівельний підсилювач. Такий тип антенних підсилювачів в основному використовується в розподільних мережах, наприклад, в багатоквартирних будинках. Цей підсилювач має вбудований блок живлення, так як йому потрібне додаткове живлення від мережі.

На що звернути увагу перед вибором підсилювача?

Пропозиція антенних підсилювачів в даний час різноманітна та велика. Окремі моделі розрізняються не тільки ціною, але і параметрами. Отже, як вибрати правильний тип підсилювача для т2 антени? Який підсилювач краще підійде для т2 телебачення? У цьому випадку буде корисний наступний список параметрів, які слід врахувати перед покупкою підсилювача.

Тип підсилювача та виробник

Вибору відповідної моделі антенного підсилювача повинні передувати власні переваги і варіанти установки. Один тип підсилювача буде добре працювати в будинку на одну сім’ю, в той час як інший тип краще підходить для більших установок. При виборі виробника варто звужувати пошук до пристроїв відомих компаній, які орієнтуються в першу чергу на характеристики пропонованих приладів.

Amplification Strength

Значення Amplification Strength – цей параметр показує ефективність даного підсилювача. Звичайного шаблонного підходу досить для простого підключення в домашніх умовах. Однак, якщо вам потрібно посилити сигнал, наприклад, в готелі або в багатоквартирних будинках, підсилювачі повинні мати набагато більше посилення.

Тип Т2 антени

Якщо ви шукаєте підсилювач, який краще підійде для Т2 і забезпечить бездоганну якість сигналу, то дуже важливо, щоб підсилювач був сумісний з використовуваної вами антеною. Перед покупкою ознайомтесь зі специфікацією пристрою і переконайтеся, що модель призначена для певного типу установки і антени.

В мережі інтернет ви знайдете широкий спектр пристроїв, призначених для використання в різних установках і локаціях. Вибирайте антенні підсилювачі для т2 від відомих виробників та перевірених продавців – тільки такі пристрої відрізняються високим ККД і надійністю.

Exit mobile version