Одну із трагічних сторінок героїчної повстанської боротьби хоронить іванківська земля. 28 серпня 1944-го року московсько-більшовицькі загарбники стерли з лиця землі село Іваньки. Тоді, в одному часі в невеликій, за відстанню до двох десятків кілометрів, окрузі були спалені і розстріляні хутір Бродюки, села Пирятин, Синьковичі та Іваньки. А наступного дня, 29 серпня 1944 р., біля уже спаленого села відбувся один з найбільших боїв УПА з більшовицькими загарбниками. Б
ій почався зранку і тривав до ночі. Протягом дня наступ повторювався десять разів і всі десять було відбито. Архівні джерела стверджують, що у тому бою загинуло близько 500 більшовицьких солдатів. Наші втратили 14 убитих (вони поховані в іваньківській братській могилі), 4 тяжко і 7 легко ранених.
Відтак, вже стало доброю традицією в осінню пору збиратися на іваньківському клаптику землі, що лежить на межі Сокальського і Жовківського районів, біля каплиці Матері Божої Покрови України, щоб віддати шану похованим тут у братській могилі воїнам УПА і спільною молитвою просити у Всевишнього перемоги у нинішній війні, здоров’я для воїнів і розказати правду молодшим поколінням про ті страшні злочини більшовицького терору.
Далі відбулась панахида і концерт патріотичної пісні. В ході урочистостей до слова запросили голову Сокальської районної ради Миколу Паська. Він нагадав, що під час сучасної українсько-російської війни Сокальщина відправила на схід багатьох патріотів, а 13 з них вже втратили. «Історія має властивість повторюватись. На наших теренах є багато спалених сіл, тисячі замордованих людей. І через 80 років все повторюється знову, тільки на сході нашої держави. Я мав можливість неодноразово там побувати і бачив, що горять села, а люди покидають свої домівки. Тисячі патріотів віддали своє життя і завдяки їх жертві ми маємо незалежну Україну»-наголосив Микола Пасько.
Відтак очільник райради та його заступник вручили подяку поету, скульптору, художнику, жертводавцю Степану Івасейко, який щороку ініціює проведення такого патріотичного заходу і який є автором та будівничим меморіального комплексу села Іваньки. Микола Пасько також запросив Степана Івановича зустрітись, щоб обговорити можливість подальшої співпраці.
На завершення був організований концерт патріотичної пісні. В ньому взяли участь: хор Червоноградської станиці «Всеукраїнського Братства вояків УПА, учнівські ансамблі шкіл Карова та Угнова, вчителів Карівського навчального закладу та виконавців Народного Дому села Карів.