Влада працює

220 кілометрів місцевих доріг цього року капітально відремонтували на Львівщині за 1,5 мільярдів гривень

220 кілометрів місцевих доріг цього року капітально відремонтували. Фінансовий ресурс – 1, 5 млрд гривень.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій бучко

Підсумовуючи, цей рік у дорожній галузі він зазначив :

  • Першочергово концентрували увагу на великих об’єктах – це автошляхи Рава -Руська – Гайок, Золочів – Красне, Стрілки – Новий Кропивник, Сокаль – Стоянів, Перемишляни – Чемеринці – Плугів. Це ті дороги, які роками перебували зруйнованими і якими щоденно курсують тисячі автомобілів.
    Цього року, ремонтуючи дорогу,одразу відновлювали і мости, які є на ній. Так, завершили ремонт 13 мостів із 16 запланованих. Найбільший – у Крушельниці. Ремонт трьох переправ на дорогах Східниця – Верхнє Синьовидне, Пирятин – Гараєць та Мшанець – Стрілки продовжимо у 2022-му.
  • Про дороги прикордоння: цього року частину робіт виконали на дорогах – Бориня –Боберка та Турка –Лопушанка. Завершили напрямок Мшанець – Стрілки. На сьогодні департамент виготовляє ПКД на ремонт ще трьох напрямків – Белз – Великі Мости, КПП “Варяж” – Боянич та Варяж – Белз.
  • Про Мале карпатське коло: заплановані роботи на дорогах Славське –Хащованя, Славське – Вигода виконані. Маємо готову ПКД на будівництво двох нових доріг. Сподіваюсь, весною дамо старт.

На завершення, про плани у наступному році

Хочемо залучити фінансовий ресурс рівнозначний цьогорічній сумі , але точно не менший. Завершити ремонт доріг прикордоння як пріоритет, реалізувати Мале карпатське коло і відремонтувати мостові переходи-, зазначив Юрій Бучко.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.