Влада працює

7 квартир придбають для дітей-сиріт на Львівщині

В тому числі для дітей з Радехівської громади

Ще 7 квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, планують закупити за співфінансування з обласного бюджету

Загальна вартість усіх цих об’єктів – понад 3,1 млн грн. З них понад 1,28 млн гривень – з обласного бюджету та 1,8 мільйона додають самі громади. Про це повідомив Юрій Холод.

Йдеться про дітей :

  • Стрийської,
  • Городоцької,
  • Мостиської та
  • Радехівської громад.

Усі ці оселі, після того, як їх оглянуть представники комісії та Служби у справах дітей, закуплять з дофінансуванням місцевих громад та/або самих дітей.

До слова, Стрийська громада планує закупити уже четверту цьогоріч квартиру для дитини, яка цього особливо потребує.

А Мостиська запропонувала області дофінансувати відразу дві квартири для сестер-близнючок, які самі співфінансують ці оселі. Також громада звернулася і сподівається допомоги від Яворівської РДА.

Відразу три оселі у Бишеві, Буську та Червонограді знайшла і планує купити для дітей-сиріт Радехівська громада. Куплять їх за співфінансування Червоноградської РДА, яка також є співініціатором закупівлі.
Ще один об’єкт до погодження – квартира для 18-річного хлопця у Жидачеві. Цей об’єкт викликав найбільше запитань, адже хлопець навчається у Львові, і можливо, вартує купити йому оселю десь ближче.
Нагадаю, всі ці об’єкти куплять тільки після огляду представників комісії та зі згоди самих дітей.

З початку року в межах обласної програми ми закупили 18 квартир для 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.