Влада працює

Аби свята дарували лише радість

Невдовзі до нас прийдуть зимові свята. Традиційно спалахнуть яскравими різнокольоровими вогниками ялинки.

Вже в ці дні в навчальних та розважальних закладах, Народних домах проводитимуть масові заходизустрічі Нового року та Різдва Христового. Їх проведення вимагає суворого дотримання правил пожежної безпеки, адже найменша необережність при облаштуванні електрогірлянд, застосуванні відкритого вогню – мова йде про свічки, бенгальські вогні тощо – може не лише зіпсувати святковий настрій, але й призвести до трагічних наслідків.

Перш за все необхідно подбати про шляхи евакуації з приміщень, в яких проводитимуть святкові заходи. Значну увагу потрібно приділити і опаленню. Правила пожежної безпеки категорично забороняють використання саморобних електрообігрівачів. Не можна використовувати жодних джерел відкритого вогню – палити, підпалювати бенгальські вогні, використовувати феєрверки. Саму ж ялинку потрібно встановлювати на стійкій основі. Вкрай небезпечно використовувати іграшки та прикраси з вати і марлі. А вже про встановлення на лісовій красуні свічок і мови не може бути! Використовуйте електроілюмінацію тільки з послідовним підключенням електричних лампочок напругою лише до 12 вольт. Також необхідно подбати і про первинні засоби пожежогасіння.

Просимо Вас не купувати несертифіковані піротехнічні вироби на ринках та в торгових ятках, не давати бавитися ними дітям.

Якщо Ви дотримуватиметесь усіх правил, то свята будуть радісними і щасливими.

Юрій ТУЗЯК, начальник Сокальського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews