Головна / Влада працює / Асоціація сільських та селищної рад Сокальського району захищає голову Сокальської РДА М.Мисака від Сокальської районної ради

Асоціація сільських та селищної рад Сокальського району захищає голову Сокальської РДА М.Мисака від Сокальської районної ради

Голові Львівської обласної ради п. Панькевичу О.
Голові Львівської обласної державної адміністрації п. Костюку М.
Голові Сокальської районної ради п. Дацюку І.
Голові Сокальської районної державної адміністрації п. Мисаку М.
Депутатському корпусу Сокальської районної ради
Засобам масової інформації

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНОГО ГОЛІВ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Після прийняття Сокальською районною радою, на черговій сесії 22 березня 2012 року, рішення про визнання незадовільною роботу голови Сокальської райдержадміністрації, ми, сільські та селищний голови Сокальського району, категорично не погоджуємось з цим заполітизованим рішенням частини депутатів Сокальської районної ради та не можемо не висловити своєї думки щодо ефективності роботи виконавчої влади Сокальщини.

У своїй роботі ми постійно дотичні до райдержадміністрації та її підрозділів, і зокрема, її очільника, тому можемо сказати, що Микола Іванович Мисак є тактовним, обізнаним та кваліфікованим керівником. Ми розуміємо, що в його роботі є певні помилки та недопрацювання, але більшість звинувачень, висунутих на сесії депутатами районної ради, є абсолютно некомпетентними та безпідставними, тому, що відповідальність за допущені недоліки повинна нестися спільно.

Так, ми підтримуємо позицію районної ради у потребі зміни влади в державі, що діє згори корупційними та окупаційними методами проти власного народу, але ми не підтримуємо звичайного зведення рахунків з головою райдержадміністрації. Ми вимагаємо спільної і плідної співпраці на благо наших громад – жителів Сокальщини.

Прийнято одноголосно на засіданні Асоціації сільських та селищної рад Сокальського району Львівської області 28 березня 2012 року, присутніх 30 осіб).      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + 19 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!