Головна / Влада працює / Близько мільйона гривень вирішили витратити на ремонт даху Червоноградської міської ради

Близько мільйона гривень вирішили витратити на ремонт даху Червоноградської міської ради

На черговій сесії Червоноградської міськради виділили 400 000 грн на ремонт покрівлі даху міської ради. На моє запитання, чи є така нагальна потреба, тому що це немалі кошти і є більш нагальніші проблеми в місті, повідомили, що спершу по “документації” передбачалося виділити на цей ремонт майже 1 000 000 грн.

Решта суми скоріше за все додадуть пізніше. Про це Голосу Сокальщини повідомив Дмитро Фартушок.

На мою пропозицію, якщо десь дах протікає, зробити точковий ремонт, хоча видимих ознак протікання даху немає ні в великій сесійній залі, ні в малій, із сесійної трибуни повідомили, що міська рада – це обличчя міста!

Я піднявся на горище, щоб оглянути стан даху, і виявив, ЩО ДЕРЦЯТА ВИХОДУ НА ДАХ НАВІТЬ НЕ ВІДЧИНЯЛИСЯ , (на що є фотодокази- павутиння на дверях виходу на дах).
То ж як так можна стверджувати, що є крайня необхідність у виділенні майже мільйона гривень на ремонт даху, якщо навіть обстеження не проводилося ???

Звертаюся до міського голови із Депутатським зверненням, щоб офіційно отримати пояснення з цієї “необхідності” та повідомленням громади про головного “ідейника” цієї “необхідності”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!