Влада працює

Червоноград налагоджує партнерство з Литвою

Минулого тижня відбулась онлайн зустріч Червоноградського міського голови Андрія Залівського з мером міста Мар’ямполе (Республіка Литва) Повіласом Ісодою та його заступником Артурасом Вісоцкісом.

З української сторони у зустрічі також брали участь заступники міського голови Володимир Коваль та Микола Мисак і староста виконавчого комітету Віктор Притулко, з ініціативи якого і відбулась ця зустріч-знайомтсво. Мета – налагодження співпраці та підписання партнерської угоди між громадами Червоноград та Мар’ямполе.

«Ми відкриті до партнерства та обміну досвідом, адже наші нації мають дуже багато спільного» – зауважив під час зустрічі міський голова Мар’ямполе Повілас Ісода. – Готові співпрацювати з Вашим муніципалітетом у сфері культури, спорту та підприємництва».

Міський голова Андрій Залівський відзначив, що Червоноград має успішний досвід співпраці з Польщею, а з німецьким благодійним фондом родини Мерклє місто пов’язує багаторічна дружба. «Маємо намір заприязнитися саме з Литвою, адже для України вона є давнім і надійним другом. До слова, цьогоріч в нашому місті харчуванням дошкільнят займатиметься спільне українсько-литовське підприємство «Понтем.

ЮА». Тож сподіваємось, що ця зустріч стане першим кроком до тривалого та успішного партнерства».
На разі, сторони опрацьовують майбутню угоду про співпрацю, яка, ймовірно, буде підписана в травні 2022 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.