Влада працює

Червоноградська міська рада відповідатиме за організацію маршрутів до Волсвина, Острова та Борятина

21 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, на якому виконкомівці розглянули 20 питань, що стосувались, зокрема, організації пасажирських перевезень,затвердження графіків руху автобусів та внесення змін до бюджету на 2021рік.

Цьогоріч у вересні до Закону України «Про транспорт» було внесено зміни, відповідно до яких повноваження з організації пасажирських перевезень на маршрутах загального користування  в межах територіальних громад покладаються на виконавчі органи цих громад.

Окрім того, 8 грудня Львівська облдержадміністрація  повідомила Червоноградську міську раду про те , що на трьох маршрутах, які функціонували в межах громади, а саме Червоноград-Волсвин, Червоноград-Острів і Червоноград-Борятин,  31 грудня закінчуються договори.

Відтак, вже з січня місто повинно організувати роботу цих маршрутів самостійно.

У зв’язку з цим, на засіданні виконкому було затверджено проєкт рішення про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 29.05.2018р. № 108 « Про організацію пасажирських перевезень та затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Червонограді».  Згідно з цим рішенням  пропонується оновити склад конкурсного комісії , а також затвердити мережу автобусних маршрутів загального користування.

Перелік маршрутів доповнили чотирма сполученями: Червоноград-Межиріччя, Червоноград-Борятин, Червоноград-Острів та Червоноград-Волсвин.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.