Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Чи змінять назву міста Червоноград і до чого це може привести – пояснили у міській раді

Чергове скандальне рішення про перейменування міста, яке прийняте поза межами повноважень, знову запустило хвилю інформаційного сміття.

Про це повідомили у Червоноградській міській раді

Національна комісія зі стандартів державної мови 22 червня прийняла Рішення № 230 та рекомендує розглянути можливість перейменування низки міст України. Це рішення стосується і Червонограда і породжує спротив містян через фейкові вкиди про фінансові витрати, пов’язані нібито з заміною паспортів тощо.

Чи покладає це на вас зобов’язання невідкладно чинити якісь дії, витрачаючи при цьому кошти. Які наслідки для пересічних громадян тягне за собою зміна назви вулиці/населеного пункту, де проживає громадянин?

Перейменування не створює жодних побутових проблем, ніхто не мусить одразу бігти до ЦНАПу, щоб зробити відмітку про нову адресу. Перереєстрація може відбуватися

📍під час заміни паспорта,

📍вклеювання нових фотокарток,

📍зміни прізвища тощо, тобто коли у особи виникає потреба.

Документи, які засвідчують право власності на нерухомість, лишаються також чинними у разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані. Такі документи змінюють лише за необхідності. Наприклад, для купівлі-продажу чи дарування нерухомості.

Якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість, у документах, які будуть оформлюватися на НОВУ особу, вже вкажуть НОВУ назву. Це не є окремою нотаріальною дією.

Exit mobile version