Влада працює

Для розвитку туризму на Сокальщині з допомогою партнерів планують створити заповідник «Розточчя»

Делегація з Сокальщини брала участь у польській конференції «Єврорегіон Розточчя»

Делегація з Сокальського району взяла участь у міжнародній конференції «Єврорегіон Розточчя – можливість для розвитку польсько-українського кордону», яка відбувалась в місті Томашів-Любельський (Республіка Польща).

У її складі були заступник голови Сокальської райради Василь Бойко та виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини, районний депутат Віктор Притулко. Очолював делегацію голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Мета конференції: обговорити можливість створення заповідника «Розточчя», визначити наміри та масштаби майбутньої співпраці. В ході заходу війти та бурмістри гмін сусідніх повітів, а також їхні старости підписали лист про намір створити «Єврорегіон Розточчя», який стане потужним імпульсом для розвитку туризму та природних цінностей польсько-українського резервату.

Також, це дасть поштовх для пошуку і вирішення багатьох цікавих природоохоронних, соціальних, історико-культурних проектів, які позначаться на стані збереження лісів, об’єктів історії, культури та архітектури, благоустрою сіл і міст, сприятиме розвитку місцевого підприємництва та територіальних громад. Одним із аргументів для створення такого простору було рішення міжнародної групи експертів ЮНЕСКО облаштувати транскордонний біосферний заповідник «Розточчя». Представники місцевої організації туризму міста Томашова-Любельського та міста Жовква підписали договір про партнерство для реалізації проекту «Біосферний заповідник Розточчя», що реалізовується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. На завершення поїздки делегація Сокальщини відвідала «Архіпелаг Розточчя» – навчально-розважальний заклад, який наразі будується в Буді, де представлені інноваційні технології віртуальної та доповненої реальності, а також парк мініатюр Бордерланд.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.