Влада працює

Делегація з Сокальщини взяла участь у польському фестивалі врожаю. Фото

У неділю, 25 серпня, в гміні Тарнаватка, Томашівського повіту відбувся фестиваль врожаю, з нагоди завершення збору зернових культур. В урочистому заході взяли участь представники місцевого самоврядування, а також численні гості з України і Німеччини. Сокальський район представляла делегація, яку очолював заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко. У її складі були депутати районної ради Василь Сорочук, Олег Солодяк та Михайло Веклин.

Фестиваль розпочався із урочистої Служби Божої. Після літургії хліб, який був випечений вже з цьогорічного врожаю, передали старостам-господарям свята. Під час урочистої частини хліборобів щиро привітали війт гміни Тарнаватка Петро Пасієчний та староста Томашівського повіту Генріх Карван.

Василь Бойко подякував польським партнерам за запрошення, привітав фермерів із завершенням жнив, адже завдяки їхній напруженій і наполегливій праці благодатна земля дає щедрий врожай. Василь Іванович побажав хліборобам наснаги, здоров’я, щастя, щедрої долі та добрих врожаїв.

Також в рамках фестивалю відбулось нагородження кращих фермерів значками «За заслуги у сільському господарстві», були організовані змагання кулінарних майстринь, виставки виробів із колосків, сільськогосподарські виставки та концерт.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *