Влада працює

Депутати Сокальської міської ради звернулися до Мінекології щодо неприпустимості встановлення утилізатора небезпечних відходів у місті

Депутат Сокальської міської Ради Кіраль І.І. звернувся з заявою до міської ради щодо неприпустимості встановлення утилізатора небезпечних відходів на території міста Сокаля. На підставі звернення Сокальська міська рада вирішила звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України зі Зверненням щодо неприпустимості встановлення утилізатора небезпечних відходів на території міста Сокаля.

“Сокальська міська рада вважає неприпустимим встановлення утилізатора та надає зауваження, які підлягають включення до звіту оцінки”, – говориться у рішенні міської ради.

Утилізатор небезпечних відходів має встановити Львівська фірма “Ріал” на території заводу хімічного волокна.

Рішенням сесії Сокальської міської ради було вилучено ділянку площею 89,96га з користування ВАТ “Сокальський завод хімічного волокна” у землі запасу міста. Сокальська міська рада наголошує, що ПП “Ріал” не має у власності чи в оренді земельної ділянки за адресою  : м.Сокаль, вул. Яворницького 105.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.