Влада працює

Десятки вантажів гуманітарної допомоги вже надійшло у Сокаль від друзів з-за кордону

З першого дня підступного вторгнення Росії наші дні змінилися, змінилися люди і світ. Кожен старається допомогти військовим і мирним жителям, які щоденно страждають від війни. Волонтери – це теж захисники України. Їхня робота тут, в тилу, важка, цілодобова і дуже потрібна.

Сьогодні Україні допомагає весь світ. Десятки вантажів гуманітарної допомоги вже надійшло у Сокаль від друзів з-за кордону.

4 березня вісім машин гуманітарної допомоги отримали з Федеративної Республіки Німеччина, яку організував та доставив колишній наш земляк, а нині житель м.Бонна (Німеччина) Віталій Круш та його друзі.

Військова амуніція, медикаменти, засоби гігієни та продукти харчування, дитячі памперси, білизна для військових -це далеко не повний перелік допомоги. Весь гуманітарний вантаж уже в Україні, розвантажений у логістичному центрі, ним найперше забезпечуватимемо військових і тероборону. Також допомогу продуктами харчування відправимо у ті регіони, де ідуть бойові дії.

Дякуємо кожному, хто долучається до допомоги. Грошима, одягом, транспортом, своїм особистим часом. Хто шукає гуманітарну допомогу. Хто вантажить і привозить. Хто сортує і передає потребуючим. Низький вам уклін!

Україна переможе! Все буде добре!598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.